Ďalšie lži...

Americký špinavý bulvár Radar Online zverejnil článok, v ktorom v umiestnenom videu hovorí nejaký neznámy "producent" Ed Meyer o tom, že bývalá detská hviezda Corey Haim mu mal údajne povedať, že bol údajne "atakovaný Michaelom Jacksonom."

Vo videu tvrdí, že nevie ako presne, lebo to mu Corey nepovedal, či išlo o nejaký sexuálny útok, to však stačilo na to, aby z toho Radar urobil kauzu.

Pritom, podľa dostupných informácii, Corey Haim sa s Michaelom stretol osobne až v roku 1993, pritom v tom čase mal už 22 rokov, keďže Haim sa narodil v roku 1971!!!

Avšak, Corey Haim zomrel v roku 2010 na zápal pľúc, a bol aj závislý na drogách.

Obrázek

Meyer vytvára udalosť, že by Corey Haim mal byť nejako atakovaný v roku 2007....

V roku 2007 spolu s hercom Corey Feldmanom vytvorili dokument o sexuálnom zneužívaní The Two Coreys, pretože obaja boli ako mladí sexuálne zneužití, a na tomto sa naviazal aj teraz Radar, ktorý už po miliónty krát deformuje realitu, prekrúca fakty a vytvára bulvárnu špinu, o to viac, že Corey Haim nikdy nebol súčasťou žiadneho vyšetrovania Michaela v rokoch 1993-2005, a ani jeho matka, ktorá sporadicky poskytuje rozhovory na tému súčasných obvinení voči mnohých hollywoodskym predátorom, že by jej syn mal byť "objektom záujmu" Michaela Jacksona.

Bola to len otázka času, kým Radar v časoch čakania na súdne rozhodnutie o pár týždňov, či sudca povolí proces alebo zamietne obvinenia Wadea Robsona, vytvorí nejakú mediálnu špinu, ako to robí v spolupráci s Robsonom, ktorému robí mediáne PR.

Zatiaľ ide len o bulvárnu špinu fiktívnej obete, no je možné, že sa na tom bude chcieť niekto znova ryžovať, a Robson sa určite chytí možnosti....