Žije Michael na Mesiaci?

Vedeli ste, že krátko po smrti Michaela Jacksona v roku 2009, spoločnosť Luna Society International, ktorá monitoruje povrch Mesiaca, pomenovala jeden z kráterov na kráter Michaela Jacksona?

1200 akrový kráter (v priemere asi 22 kilometrov), ktorý dovtedy niesol označenie Posidonius J, a ktorý leží v údolí Moon’s Lake of Dreams (Lacus Somniorum) kde je celkovo 12 kráterov, je už 8 rokov známy ako “Michael Joseph Jackson”. Zároveň je aj najväčší z údolia.

A čo je ešte zaujímavejšie, samotný Michael vlastnil tento kráter už od roku 2005, ako aj menšiu plochu na povrchu mesiaca s názvom the Sea Of Vapours (Mare Vaporum).

Podľa spoločnosti Luna bol Michael Jackson jeden z najväčších vlastníkov mesačného povrchu.

Spojitosť Michaela a Mesiaca je v mnohých podobách, od Moonwalku, cez skladbu Scared of the Moon až po ceny MTV a známej postavy kozmonauta.

Známy ufológ Michael C. Luckman napísal knihu “Alien Rock: The Rock ‘n’ Roll Extraterrestrial Connection,” v ktorej venoval jednu kapitolu iba Michaelovi Jacksonovi, v ktorej uviedol, že Michael sa údajne osobne stretol s mimozemskými bytosťami, a veľkú časť svojho života bol nimi fascinovaný.

Je len niekoľko iných kráterov, ktoré nesú meno nejakej významnej osobnosti, a medzi nimi sú mená ako Leonardo da Vinci, Christopher Columbus, Sir Isaac Newton, Julius Caesar, Jules Verne, John Lennon a Nelson Mandela.

INFO:

Názov: Crater Michael Joseph Jackson (predtým: Posidonius J)

Poloha: Lacus Somniorum (33.8 N 30.7 E)

Priemer: 22.0 kilometrov

Hĺbka: 650 metrov

Keby sme mali a mohli použiť jazyk konšpirátorov, Michael možno stále žije na Mesiaci, kiež by....

Image hosting by sdilej.eu - file hosting