Prince Jackson v rozhovore

Prince v rozhovore pre Extra v Universal Studios Hollywood s Mariom Lopezom o nadácii Heal LA.

Prince je študentom na Loyola Marymount University, kde na popud kamaráta Johna Muta odštartovali charitatívnu organizáciu, ktorá sa inšpirovala Michaelovou Heal The World organizáciou a dali jej názov Heal LA, pretože chcú začať najprv v lokálnom merítku a až potom prípadne zväčšiť jej základňu. Organizácia je zameraná na pomoc bezdomovcom, týraným deťom a proti detskému hladu. Vzdali tak poctu Michaelovi.

O štúdiu na škole Prince povedal, že niektoré prednášky sú ťažké, ale školou je nadšený a užíva si štúdium, baví ho to. Hneď v prvý deň vysokej školy si tam našiel aj priateľku.

Vo voľnom čase sa venuje svojej produkčnej spoločnosti King’s Son Productions. Povedal: “Je to taká moja malá pocta otcovi. Snažíme sa priniesť opäť ľuďom videoklipy s príbehom.”

Na otázku ohľadne najobľúbenejších piesni svojho legendárneho otca odpovedal, “S jeho piesňami sa mi spája mnoho spomienok.” Potom vymenoval tri najobľúbenejšie, “Billie Jean, Thriller a You Are Not Alone.” Napriek tomu, že vyrastal s najväčšou pop hviezdou na svete, Prince poznamenal, že Michael bol pre neho skrátka "len otec." :-)

“Pre mňa to nebolo nič nezvyčajné," odpovedal Prince. "Bol môj otec a bol otcom ako hociktorý iný otec.”

Video s rozhovorom:

Zdroj: LINK

Vložila: Zuzcoj