John Branca: “Už neplánujeme vydávať nový materiál.”

Tento týždeň poskytol Michaelov právnik a správca Michaelovej pozostalosti MJ Estate – John Branca rozhovor pre HITS Daily Double. Tu je zopár najdôležitejších vecí, ktoré prezradil.

Obrázek

Momentálne spolu s Johnom McClainom dohliadajú na niekoľko šou, ktoré sa Michaela týkajú: The Immortal World Tour, ktorá cestuje s predstaveniami po svete a stala sa 5. najväčším koncertným turné všetkých čias a Michael Jackson One, ktorá prebieha permanentne v Las Vegas a patrí k najúspešnejším šou aké tu boli od jeho otvorenia.

Tiež boli zodpovední za dva nové štúdiové albumy – Michael, Xscape (jeden s Robom Stringerom a druhý pod palcom L. A. Reida). Ďalej Branca povedal, že chcú robiť podobné veci, ako bolo This is it. Chcú tak Michaela približovať súčasným generáciám, ukázať jeho tvorivú osobnosť umelca. Na otázku, či sa chystajú vydať viac Michaelovej predtým nezverejnenej hudby odpovedal, že nie.!!! Napr. ohľadne albumu Xscape L. A. Reid povedal, že bude pracovať len na pesničkách, ktoré Michael sám vokálne dokončil, pretože len tak by ich vydal aj samotný Michael.

Nejaké prekvapenia nás však čakajú. Branca odkazuje: Na rok 2017 máme pripravené “vzrušujúce projekty“...aj keď to pravdepodobne nebudú nijaké predtým nezverejnené piesne.

Zdroj: LINK

Vložila: Zuzcoj