Ďalší šokujúci vývoj v obvineniach

Podľa dostupných súdnych informácií priamo zo súdu v súvislosti s prípadom obvinení voči spoločnostiam Michael Jacksona za údajné sexuálne zneužívanie.

V súdnych dokumentoch a návrhoch sa objavili nové mená, ktoré šokujúco odhaľujú divné veci....

V súdnych návrhoch a postupoch, kto alebo čo je zahrnutý do jednaní, alebo ako možných súčastí daného prípadu sú aj mená ako Tabitha Rose Marks a Gerald Siegel.

Siegel je právnik zo známej právnej firmi v LA, ale Tabitha Rose Marks je súčasná priateľka a snúbenica JORDANA CHANDLERA.

Áno, je to Jordan Chandler, ktorého otec obvinil Michaela v roku 1993, že zneužil jeho syna a dokázaným vydieraním od neho žiadal desiatky miliónov dolárov...., ktoré nakoniec dostal v mimosúdnej dohode.

POZOR! UPOZORNENIE!

Mimosúdna dohoda, ktorou bolo vyplatených 15 miliónov dolárov rodine Jordana Chandlera NEBOLA vyplatená poisťovňou, ako sa celé roky tvrdilo zo strany niektorých, a ako sa tento už mýtus šíril.

Okolnosti vyplatenia boli zložité najmä na spôsob akým sa realizujú, poisťovňa v tom nemala žiadne možnosti, a podľa súdnych dokumentov z roku 2005, tento mýtus šíril hlavne v vtedajší právnik rodiny Jacksonovcov Brian Oxman, ktorého nakoniec prepustil Michaelov právnik, pretože svojvoľne šíril nepodložené informácie.

Rovnako platí, že mýtom je aj fakt, že by Michael Jackson nechcel súdny proces, naopak, chcel ho, ale právnici zvolili taktiku zbavenia sa škandálu, a Michael súhlasil s návrhom na urovnanie sporu.

Michaelov obhajca Thomas Mesereau potvrdil aj v nedávnom rozhovore, že žiadna poisťovňa nevyplatila nijaké peniaze, a ani nebola prítomná v jednaniach mimosúdnej dohody.

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

V ďalšom mene sa objavuje meno LILY CHANDLER, čo je sestra Jordana Chandlera!

Vôbec zatiaľ nie je jasné, ako a v čom sú tieto osoby zapojené, či ide v zastúpení ich právnika o snahu zablokovať akékoľvek snahy o zapojenie do prípadu zo strany Wadea Robsona, alebo... ide o nejaké osoby, ktoré by mohli byť ako svedkovia alebo chce právnik Robsona získať ich výpovede, a právnik Jordana Chandlera a ľudí, ktorí sú mu najbližšie, a ktorí boli v kontakte s Michaelom, chce zablokovať v akejkoľvek spojitosti s Robsonom...

Bez nazretia do dokumentov a aký je ich obsah ide zatiaľ o špekulácie.

Vývoj naďalej sledujeme...

Image hosting by sdilej.eu - file hosting