O čom vypovedajú dátumy šekov?

Nuž, fanúšikovia sú často viac ako vyšetrovatelia, lebo vedia pri extrémne detailnom sledovaní aktivít Michaela Jacksona ako mediálne najznámejšej osobe v celku jednoducho zistiť a nájsť aj jeho pohyby alebo aktivity, ktoré v súvislosti s údajnými šekmi našli niektorí fanúšikovia, a ktoré popisujú nejaké finančné transakcie, ktoré majú byť údajne akýmsi dôkazom uplácania za údajné zneužívanie nejakého dievčaťa koncom 80. rokov.

Ako sme vás informovali o nových obvineniach, akási žena tvrdí, že bola sexuálne zneužitá Michaelom Jacksonom.

Predložila šeky, ktoré vraj boli "odškodné"..., v celkovej hodnote 900 tisíc dolárov.

A čo našli fanúšikovia?

23. decembra/prosinca 1993 bol vystavený šek na 600 tisíc dolárov.

Bol to deň potom, ako sa Michael objavil v priamom prenose v celonárodných televíziách CBS, NBC, CNN a ABC s prehlásením k obvineniam, ktoré vzniesol otec Jordana Chandlera.

Teda v danom čase už išlo o oficiálne obvinenia voči Michaelovi Jacksonovi, a napriek tomu boli vyplatené nejaké peniaze, o ktorých sa čoskoro dozvieme, k čomu boli, podľa odhadov, išlo o pomoc rodine, prípadne vyplatenie dlžoby alebo kúpa domu.

V tomto čase nikto nikdy nijako nevyšetroval tieto transakcie, rovnako ani v rokoch 2003-2005.

Niektoré šeky sú k dátumu konca roka 1993, a to v čase, kedy mala LaToya Jackson, sestra Michaela, na nátlak jej vtedajšieho násilníckeho manžela Jacka Gordona, ktorý sa mediálne priživoval na rodine Jacksonovcov vyhlásiť na tlačovke, že mala údajne vidieť nejaké šeky a vyplatené sumy nejakým rodinám...

Nikdy ale prokuratúra v tejto súvislosti nevyšetrovala transakcie z 80. rokov, a ani počas procesu v roku 2003-2005 nenechala kameň na kameni, a všetky finančné a akékoľvek bankové transakcie a účty prekopala do najmenších detailov, a nikdy nič nenašli ako relevantné a ako dôkazy niečoho.

Zatiaľ sme videli a sú verejne známe:

Listy a korešpondencia s podpisom Michaela, v ktorých ide o formálne pozdravy:

1986 x1

1987 x4

1988 x1

1989 x1

1990 x2

Šeky:

Mar 1990 x 1 -2500

Dec 1991 x 1 -10k

Jan 1992 x1 - 150k

Jan 1993 x1 130k, Dec 93 x1 600k, Oct 93 x 1 10k

Ďalšou absurditou týchto obvinení je aj fakt, že v tomto obvinení ide o akési zneužívanie už v roku 1986, teda dva roky pred údajným zneužívaním Jamesa Selfchucka... z roku 1988 a Wadea Robsona v roku 1991...

Nie je rovnako náhoda, že práve RadarOnline je znova tým bulvárom, ktorý prišiel s objavením a zdrojmi o obvineniach, a nečudujme sa, že po manipuláciách a podvodoch v prezentovaní dôkazov - ktoré naopak boli dokázané, že RadarOnline totálne prekrútil a zdeformoval dôkazy, aj tu sa zdá, že ide o cielenú bulvárnu kampaň, nie je náhoda, že sa objavili podobné meganezmysly ako nedávno zverejnil doktor Murray, usvedčený zo zabitia Michaela, vo svojej zvrátenej knihe, kde mal tvrdiť, že Michael sa zaľúbil do 12 ročných dievčat, do herečky Emmy Thompson a svojej netere Harriet Lester.

A zrazu, máme tu nejaké pračudesné obvinenia nejakej neznámej ženy až z roku 1986.

Nehovoriac o načasovaní, kedy ide znova o plánované, a ani právnik týchto fiktívnych obetí sa tým netajím, že chcú zničiť mediálny profil Michaela Jacksona a práve na Halloween, kedy sú najvyššie rotácie skladby Thriller a zombie témy, ako aj predaj albumu Thriller.

Toto presne naznačil aj právnik týchto fiktívnych obetí v rozhlasovej relácii pred pár týždňami, ako sme vás o tom informovali....

Nezmysly sú doslova základom všetkých obvinení, ktoré ani nedávajú logický zmysel, o to viac, že ak právnici Robsona a Safechucka tvrdia a opierajú sa o bulvárne nezmysly typu, že "veria" na bulvárne správy, že Michael Jackson údajne vyplatil 200 miliónov dolárov "obetiam", hoci sa nikdy žiadne takéto peniaze nenašli a neboli nikdy vyplatené, a rovnako veria na nejaké tajné dohody, o ktorých nikto nič nevie, ako by malo byť logicky možné, aby Michael Jackson oficiálne, cez bankové prevody bez akejkoľvek zmluvy mal takto vyplácať nejaké peniaze nejakej fiktívnej obeti bez toho, aby si to niekto všimol ako konanie trestného činu, či dokonca ako dôkaz, že vôbec k niečomu takému došlo..., lebo niekomu niečo vyplatil, napriek tomu, že sa verejne vedelo, že Michael bežne platil za dary a služby rôznym ľudom a ich rodinám a návštevníkom Neverlandu.

Ďalšie informácie budeme aktualizovať....