Nové obvinenia so sexuálneho zneužitia

(neustále aktualizujeme)

... v aktuálnych bizarných žalobách, sa na svetlo sveta dostala ďalšia úchylná žaloba, podľa ktorej, Michael Jackson mal pred približne 30 rokmi sex. zneužiť 12 ročné dievča.

Údajná fotka obete:

Obrázek

Vôbec NIE NÁHODNE je táto neznáma žena zastupovaná tými istými právnikmi, ktorí zastupujú Wadea Robsona a Jamesa Selfchucka.

Podľa obvinení, zneužívanie sa malo stať niekedy v roku 1986 do 1989, a neznáma žena po 30 rokoch tvrdí, že má "dôkazy", ktorými údajne dokáže, že jej rodine mal Michael Jackson zaplatiť za mlčanie nejakých "900 tisíc dolárov."

K údajnému zneužitiu malo dôjsť v rodinnom dome Jacksonovcov v Hayvenhurst, kde mal skupinku fanúšikov Michael pozvať, aby si pozreli jeho miestnosť plnú cukríkov.

Neskôr mal Michael získať telefónne číslo na rodinu a pozýval ich do domu, dával nejaké darčeky a ... zneužil to nejaké dievča...

Samozrejme, v žalobe sú popisy údajného "činu"... čo mal Michael robil s 12 ročným dievčaťom....

Podľa nejakých tvrdení tejto ženy, zneužívanie malo pokračovať až do jej puberty, do nejakých 16 rokov.

Podľa jej žaloby, ktorú, samozrejme, vypracovali právnici, mala byť kontaktovaná v roku 1994 políciou počas vyšetrovania obvinení Jordana Chandlera.

V tom čase mala mať 20 rokov, a zatiaľ nie je známe, čo vypovedala, avšak, nikto, žiadne z asi 70 detí, ktoré vtedy boli vypočúvané nikdy nepotvrdili žiadne zneužite ani neobvinili Michaela.

Ani počas procesu v roku 2005 si nespomenula na to, že by mala byť zneužívaná, a ani nebola súčasťou vyšetrovania.

Zatiaľ nie je rovnako známe, za čo mala dostať jej rodina údajných 900 tisíc dolárov, o ktorých tvrdí, že boli peniaze za mlčania...

Samozrejme, až teraz sa žalobou dožaduje spravodlivosti a... nešpecifikované odškodné....

Samotná žaloba bola podaná v septembri/září 2016, a dovtedy si pre psychické problémy a následky zneužitia neuvedomovala, že bola zneužitá.

V odôvodnení tvrdí, že práve kvôli tomu mala problémy nájsť si prácu a zarábať, a aj teraz má problémy nájsť si prácu, a teda celé tie roky "utrpenia"! jej spôsobili finančné straty....

Ide o rovnaký scenár tvrdení, že celé desaťročia si údajné obete neuvedomovali, že boli zneužité, a mali problémy, aj finančné, a zrazu si po psychiatrickom vyšetrení spomenuli, a objavili v sebe potláčané pocity a spomienky na zneužitie.

V PR vyhláseniach právnika, ktorý je známy svojimi prípadmi voči cirkvám a kňazom, a že sa špecializuje na mimosúdne vyrovnania, sa uvádza o.i. absurdít aj to, že keď Michael prvý krát stretol toto dievča, myslel si, že je to chlapec...

K ďalším zaujímavostiam patrí aj to, že verejne sa pretriasajú nejaké šeky, ktoré vyplatila Michaelova spoločnosť, ale nikto akosi zatiaľ nepovedal za čo, a pritom ide o vystopovateľné položky, lebo ide o oficiálne šeky, a navyše, mnohé z nich sú ako účtenky... za niečo.

Nikdy vo vyšetrovaní predošlých obvinení nebola ani táto osoba ani žiadne iné súvislosti predložené ako relevantné, a nikto sa o ne nezaujímal.

Ostáva veriť, že všetky dokumenty má MJ Estate zdokumentované, výdavky a bankové prevody, ktoré poslúžia ako proti-dôkazy.

Medzi jej "dôkazy" o tom, ako mal byť k nej Michael "blízky" sú aj tieto jeho poznámky listu/pozdravu, ktorý poslal jej a jej rodine, keď boli u nich na návšteve a hrali Monopoly, ako sa aj Michael nazval Monopoly King, ako aj nejaké kópie nejakých šekov datovaných na začiatok 90. rokov.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek