VAROVANIE!!!!!

Na upozornenie niektorých fanúšikov, MJJ Source chce nielen svojich čitateľov a podporovateľov UPOZORNIŤ a VAROVAŤ pred stránkou, ktorá totálne deformuje fakty a realitu, a naopak, šíri hnusné bludy a nezmysly, ktorými vykresľuje Michaela Jacksona ako pedofila.

Podstatou nášho varovania spočíva v tom, aby ste sa nenechali oklamať a manipulovať názvom stránky a najmä jej článkami.

Ide o stránku MJFACTS.com (neuvádzame na ňu linku z jasných dôvodov).

Táto stránka, napriek tomu, že má vo svojom názve slovo fakty, ide o totálne Anti-Michael Jackson stránku, ktorú vytvorila malá skupina hejterov po smrti Michaela, ktorí hneď po žalobe Wadea Robsona začali spamovať diskusie k článkom na internete svojimi bludmi, ktorými chcú manipulovať reálnymi faktami.

Ich stránka sa priamo venuje analýzam samozvaných expertov, ktorí spájajú nezmysly s bludmi.

Celá táto stránka deformuje ešte aj súdne dokumenty, a jej autori nemajú relevantné podklady, ale účelové a extrémne tendenčné samo-analýzy, na ktorých si vykladajú informácie len podľa toho, ako sa im hodí tak, aby z Michaela Jacksona vytvorili PEDOFILA, lebo im to pasuje práve do žaloby Robsona a Safechucka, a odkazujú práve za proces z roku 2005 a obvinení z rokov 1993 (aj vyrovnanie z roku 1991).

V prípade, ak ste sa s touto stránkou stretli, a čítali ich absurdné články (hoci sú veľmi sugestívne a navodzujú dojem faktov a dôkazov proti Michaelovi), musíte len vy sami zhodnotiť, či to, čo viete nielen z MJJSource, ale aj reálnych faktov dostupných kdekade na internete a MJ stránkach, budete považovať za hodnoverné a reálne.

Ak by ktokoľvek uvažoval nad Michaelom a jeho súdnymi ťahanicami tak ako tvorcovia tejto stránky, Michael Jackson by bol už dávno za mrežami, a všetky dôkazy by boli reálne a relevantné.

Michael Jackson NEBOL NIKDY odsúdený za žiaden zločin, z ktorého ho mnohí obviňovali, ani v jednom prípade, a súdny proces v roku 2005 ho dokázal absolútne očistiť a zbaviť všetkých obvinení.

Ak by existoval jeden jediný dôkaz, dnes by stránka MJJ Source neexistovala...

***

Doplnenie: správa zo dňa 17.9.2016:

Pre vaše denné sledovanie správ na MJJSource ako zárukou aktuálnych noviniek, vám prinášame niekoľko webov, ktoré sa priamo a výhradne venujú iba kauze o obvineniach proti Michaelovi, nielen zo strany Wadea Robsona.

Ide o stránky s faktografickými údajmi, súdnymi dokumentami zo všetkých období, videami a zvukovými záznamami.

Z nich čerpáme aj pri prekladoch pre vás, a takto si môžete sami prečítať nielen aktuality, ale akékoľvek informácie, ktoré ste doteraz nevedeli.

Prezrite si ich všetky, aby ste boli v obraze a na fóre môžete diskutovať v témach.

V prípade, ak vás zaujímajú detaily, urobte si kópie všetkých dokumentov, obrázkov a záznamov, ako aj samostatné linky, ktoré si ukladajte do nejakých samostatných, vami vytvorených zložiek vo vašom PC, pretože v uvedených linkách ide o mimoriadne dôležité informácie, najmä prvých 5 liniek - prvé tri sa venujú takmer denným aktualizáciám!:

DAILY Michael - LINK

Michael Jackson Vindication 2.0 | Defenders of Michael Jackson - LINK

Vindicating Michael | People Defend The Truth About Michael Jackson - LINK

MJ Truth Now - LINK

Michael Jackson Allegations - LINK

The Michael Jackson Case - LINK

The Veritas Project - LINK

FBI spisy - LINK

Obrázek