Dôkazy absurdností pribúdajú

Každým dňom pribúdajú nové a nové dôkazy proti absurdným a šialeným obvineniam voči Michaelovi Jacksonovi zo strany Jamesa Safechucka, ktorého právnik aktuálne zastupuje rovnako aj Wadea Robsona.

Obrázek

Tvrdenia právnika, ktorý ich prípad vzal pred 3 mesiacmi, a ktorých takto spoločne "zastupuje" vyvracajú nielen fanúšikovia, ale aj niektoré médiá (v spolupráci s fanúšikmi).

Dokonca aj samotné žaloby sú úplne rovnako písané, v podstate sa menia iba dve mená Robsona a Safechucka, majú rovnaké znenie, rovnaký obsah a koncept obvinení nie voči Michaelovi samotnému, ale iba voči spoločnostiam MJJ Productions a MJJ Ventures, žiadne ďalšie osoby nie sú obviňované.

Kľúčovým problémom obvinení Safechucka je fakt, že nikdy nebol ani len oslovený týmito spoločnosťami na akúkoľvek "prácu" tak ako bol Wade pre svoj album v roku 1992.

Jediný krát, kedy bol Safechuck zmienený bolo až pre rok 1995 a natáčanie klipu ku skladbe Earth Song, kedy bol takmer plnoletý, a preto žaloba už nemôže zmieniť zneužívanie maloletých. Pritom k zneužívani malo dôjsť údajne v rokoch 1988-1992.

V žalobe sa uvádzajú rôzne variácie neidentifikovateľných údajov o "neplatení" nejakého vystúpenia počas turné BAD či catering, či priam konšpiračné bludy o nejakom pedofilnom sprisahaní, kde Michaelove spoločnosti boli niečo ako školy, chlapci ako študenti, Michael ako učiteľ a spoločnosti všetko zastrešili, vrátane platenia za hotely, jedlo, cestovné a pod.

Celá žaloba je postavená na vsugerovaní uveriť nejakým fikciám, ktoré reálne ani nemohli byť uskutočnené.

Ich slovné spojenia často prekračujú absurdné rozmery, keď vtedajšiu riaditeľku MJJP nazývajú v žalobe "madam", ktorá mala zaobstarávať chlapcov pre Michasela.

Rodičia chlapcov v žalobe vôbec nie sú spomenutí ako tí, ktorí by mali nejaký podiel na to, aby svoje deti dali nejakej pedofilnej spoločnosti...

V jednej časti žaloby právnici tvrdia, že k zneužitiu malo dôjsť v dome rodičov.

Naproti tomu, v tejto žalobe sa napr. vôbec nespomína údajne, že Michael telefonoval s Safechuckom medzi rokmi 1997-2005, keď chodil James na univerzitu (a že údajne mu Michael mal tvrdiť, že univerzita je mu nanič), čo bolo použité v prvej žalobe voči Michaelovi, ktorú súd zamietol, v tejto novej proti spoločnostiam sa už toto neobjavuje, iba špina a hnus, kde detaily ani nie sú cenzurované, a sú len kópiu Robsonových a predošlých z prípadu roku 1993, dokonca rovnaký vzorec uvedomenia si zneužitia po narodení detí - Robsonovho syna a Safechuckovho syna.

Najšokujúcejšia časť je, kde v žalobe používajú výraz ako - felon - teda, právne ťažký zločinec, kde sa odvolávajú na predošlú kriminálnu minulosť, akoby sa Michael dopustil nejakého zločinu a bol zločincom, a mal nejaký záznam, vzťahujúci sa niekde do rokov 1988-1992.

Čerešnička v tejto hnusnej torte je samotné PR tlačové prehlásenie do médií, ako nejaká atrakcia pred súdom verejnej/bulvárnej mienky, nie zákona.

V dnešnom článku na stránke The Inquisitr News - LINK jeho autorka zverejnila niekoľko z mnohých dôkazov z klamstiev Safechucka.

Jedným z nich je, že jeho tvrdenia popierajú časové súslednosti, a celkom opomínajú fakty, že s Michaelom bol v priamom kontakte napr. v roku 1994 pri natáčaní promo videa k albumu HIStory v Budapešti, keď v tom čase mal mať už 17 rokov... a po viac ako 100 "zneužitiach"..., nenáhodne rovnako ako Wade Robson...

Obrázek

Obrázek

K týmto faktom sa pridáva aj Jamesov bratranec, Tony Safechuck, ktorý v roku 2013 napísal na twitteri správu, v ktorej povedal, že obvinenia sú bullshit, a ani neexistovala nejaká finančná dohoda s Michaelom, a o Michaelovi sa vyjadril ako o skvelom človeku, keďže sa obaja chlapci s Michaelom stretávali....

Obrázek