MJJS hľadá nových spolupracovníkov

V mene a zastúpení MJJSource vyzývame všetkých, ktorí majú záujem o voľnočasovú aktivitu pre fanúšikov Michaela Jacksona prekladaním a písaním správ a noviniek pre stránku MJJSource.

Obrázek

Ako isto viete a vidíte, naša informačná stránka sa výlučne venuje aktualitám o Michaelovi na dennej báze, teda (takmer) každý deň sú aktualizované všetky správy zo serióznych a overených zdrojov.

Nechýbajú aj videá a fotky či obrázky, ktoré nielen vám prinášajú kúsok radosti či nervov, ktoré prinášajú.

Informácií je stále dosť, občas viac ako by bolo treba, občas menej, no stále sme živá stránka so živým fórom, a k tomu potrebujeme aj ľudí, ktorí budú pro-aktívne pomáhať nášmu už iba dvojčlennému tímu správcov MJJSource.

Vyzývame všetkých, prípadne podľa výberu, ktorí majú záujem písať a prekladať správy o Michaelovi na našu stránku MJJSource (hlavne z anglického jazyka), ktorí majú nielen prehľad o dianí, ale majú aj znalosti zo života a jednotlivých udalostiach v Michaelom živote, ktoré sa neustále vyvíjajú, a o ktorých chceme informovať.

Vzhľadom na časové možnosti súčasných dvoch správcov, HĽADÁME ďalších spolupracovníkov, ktorí budú ochotní rovnako aktualizovať túto stránku a prekladať správy a novinky.

Všetky informácie a inštrukcie vám podám ja Braňo na mojom maily - michaelfansk@gmail.com , v ktorom vám poskytnem manuál a inštrukcie o fungovaní stránky a fóra.

V prípade serióznych záujemcov ma kontaktujte na uvedenom maily, v predmete uveďte heslo: MJJS

Za vaše ponuky spolupráce vám vopred ďakujeme.