update: Wade Robson útočí novými obvineniami

Wade Robson vymenil právnika, a ten prišiel s novými obvineniami.

Po tom ako Robson vymenil právnika, ktorý zrejme neurobil dosť na to, aby sa jeho prípad stal reálnym a aby tomu uveril sudca, či dosiahol svojimi absurdnými tvrdeniami nejakú mimosúdnu dohodu, jeho nový právnik, ktorý, mimochodom, je "špecialista" na prípady sexuálnych zneužívaní detí kňazmi a žalobami voči cirkevným kongregáciám, od ktorých sa mu podarilo vysúdiť milióny dolárov, tak prišli so šialenými tvrdeniami a obvineniami, že Michael Jackson vybudoval "sofistikovanú pedofilnú sieť akú svet ešte nevidel", ktorá mala svoje centrum na Neverlande, ktorý mal slúžiť ako lákadlo pre deti, ktoré tam mali byť zneužívané.

Okrem perverzných a šialených tvrdení, samozrejme, obviňuje spoločnosti MJJ Productions a MJJ Ventures z toho, že slúžili ako agentúry, ktoré hľadali deti pre Michaela Jacksona a ďalších pedofilov.

Wade Robson roky po smrti Jacksona tvrdí tie najabsurdnejšie obvinenia, ktoré ani nedávajú zmysel, a možno svojim spôsobom je dobré že sú, lebo sa dajú relatívne jednoducho vyvrátiť a dokázať ako BLUDY:

1/ Robson tvrdí, že MJJ Productions bola nejaká pedofilná spoločnosť, pritom jediné dieťa, ktoré kedy bolo pre MJJP zazmluvnené bol Wade, pre jeho detský album a hudobný projekt.

2/ Jeho obvinenia sa za ostatné 3 roky zmenili, vymenil právnika, a teraz vyrukoval s absurditami, ktoré ani FBI, ani LAPD ani 10 ročné vyšetrovanie prokurátora, ktorý sa snažil dostať Jacksona za každú cenu - NIKDY ani len nespomenuli Jacksonove spoločnosti, ani neprišli s myšlienkou nejakej spojitosti s obvineniami voči Jacksonovi v roku 2003

3/ V celej histórii "obvinení" (1993 a 2003) boli iba dvaja chlapci, ktorí mali rovnakých právnikov, rovnakých psychiatrov a rovnakí vyšetrovatelia a rovnaký prokurátor viedol mega vyšetrovanie, ktoré NIKDY nič nedokázalo.

Žiadne iné deti nikdy Jacksona neobvinili, a všetky vyšetrovania boli preukázané ako neopodstatnené, navyše, proces v roku 2005 povolil aj predložiť obvinenia z roku 1993, kde mohli vypovedať všetci, ktorí boli do prípadov zapojení, NIKTO NIKDY NEDOKÁZAL svoje tvrdenia, naopak, pred súdom boli konfrontovaní so svojimi klamstvami, Wade Robson (ako aj jeho matka)! v roku 2005 počas procesu JASNE DEKLAROVAL a odmietol akékoľvek zneužívanie, a robil to od roku 1993, až do roku 2012, v roku 2009 bol súčasťou spomienkového vystúpenia na MTV Video Music Awards, a osobne sa zúčastnil aj pohrebu Michaela Jacksona.

V aktuálnych obvineniach, ktoré sa zmenili z pôvodných, sú len bludy, ktoré majú pôsobiť na média a vytvárať senzácie, ibaže už aj bulvárne média si držia odstup, pretože práve oni vedia, čo písali pred 10 rokmi, presne vedia, aké sú FAKTY a nemôžu popierať ani svoje predošlé články.

Podľa reálnych FAKTOV, ktoré pred súdom, ak vôbec nejaký bude (predbežne niekedy v marci/březnu 2017), budú preložené aj tie, že prvý krát sa Jackson a Robson stretli v roku 1987, a až v roku 1990 požiadala Robsonova matka zástupcov MJJP o pomoc pri urýchlení žiadosti pre získanie Zelenej karty pre prácu pre jej syna v USA, ešte ani vtedy sa s Jacksonom nestretávali.

Robsonova matka to na lavici svedkov počas procesu v roku 2005 popisovala, ako sa dostali do USA a k Jacksonovi. Niekoľko dní vypovedala ona aj Wade, a vždy zakaždým odmietli, že by Jackson Wadea zneužil. ABSURDITA jeho obvinení tkvie aj v tom, že tvrdí, že sexuálne zneužívaný mal byť od roku 1987, resp. od roku 1990 do roku 1997, teda ešte aj po mega škandále v roku 1993, keď Jacksona obvinil otec jedného chlapca (Evan Chandler), a následne aj v čase, kedy bolo mega vyšetrovanie, ako aj kedy bol Jackson na svetovom turné HIStory (1996/97), a ženatý s Lisou Marie Presley.

A nikto si nič nevšimol, ani FBI, ani vyšetrovatelia.

Robsonova matka v 2005 vypovedala, že počas 14 rokov, čo žili v USA, boli na Neverlande asi 50x, ale s Jacksonom sa priamo tam stretli iba niekoľko krát.

Robson sám vypovedal, že nikdy nebol s Jacksonom "sám".

V roku 2012, keď mal Robson 29 rokov tvrdil, že dovtedy si neuvedomoval, že bol sex. zneužívaný Jacksonom, až po návšteve psychiatra po tom ako mal prekonať psychické zrútenie, samozrejme, napriek tomu, že bol súčasťou vyšetrovania v rokoch 1993 a 2003. Všetky obvinenia nedávajú zmysel ani samotné dátumy nesedia a všetko sa len bulvarizuje, asi s cieľom získať nejakú "mimosúdnu dohodu", ale Jacksonoví právnici to už dávno zamietli.

Vrchol aktuálnych absurdností je tvrdenie Robsona cez svojho právnika, že jeho otec, ktorý pred mnohými rokmi spáchal samovraždu, ju spáchal preto, že mal vedieť o sexuálnom zneužití svojho syna..., napriek tomu, že doteraz tvrdil, že otec mal psychické problémy a trpel depresiami.

Mimochodom, rovnako samovraždu spáchal v roku 2009 aj otec Jordana Chandlera, Evan Chandler ...

Malá poznámka na záver tohto dielu: Robson a jeho mediálni podporovatelia=reportéri, ktorí píšu proRobsonové články sa chvália tým, čo všetko Robson robil, akú úchvatnú kariéru choreografa mal..., nuž, pikoška tkvie v tom, že Robson pracoval aj so skupinou Nsync a Backstreet Boys, ktorých objavil (v danom čase išlo o tínedžerov) a menežoval človek, ktorý bol obvinený a odsúdený za sexuálne zneužívanie detí, a ďalší manažér spreneveril ich peniaze.

K tomuto sa Robson odvoláva aj na tvrdenia Coreyho Feldmana, ktorý bol rovnako ako Wade Michaelov chránenec, pričom Corey vždy stál na strane Michaela a podporoval ho, ibaže nedávno napísal knihu práve o pedofilnej sieti v Hollywoode a o sexuálnom zneužívaní detí, z ktorých sa mali stať televízne/hudobné hviezdy, a že aj on bol obeťou sexuálneho zneužitia.

Podľa indícií žaloby Robsona, zrejme ho budú chcieť predvolať ako svedka....

A ďalšou pikoškou je to, že jedna reportérka (Linda Stasi), ktorá o sebe tvrdí, že bola prvá a jediná, ktorá odhalila sexuálny škandál Michaela v roku 1993, napísala článok pre bulvárny New York Daily News, v ktorom oprášila svoju starú kauzu, podľa ktorej je Michael Jackson pedofilný predátor, a verí obvineniam Robsona, avšak tentoraz sa snaží podsúvať drámu, ktorá nastala v rodine Jacksonovcov, do ktorej sa snaží zatiahnuť Michaela Jacksona do vraždy Dee Dee Jackson, matky TJa, Tarylla a Taja Jacksonovcov (skupina 3T), a bývalej manželky Michaelovho brata Tita.

Podľa Stasi, ich matka Dee Dee bola zavraždená po tom, ako sa prevalila kauza obvinení voči Michaelovi v roku 1993, kde Stasi o nejakých plánoch o vražde informoval jeden zdroj z rodiny, ktorý nechcela menovať.

Podľa vyšetrovania, Dee Dee sa utopila v bazéne, hoci nevedela plávať, no pitva vraj ukázala, že mohla byť utopená po tom, ako mala vedieť o niekom "z rodiny", kto mal sexuálne zneužiť jej syna. Polícia nakoniec obvinila jej expriateľa z vraždy, a bol za to odsúdený.

Pikoška v tomto prípade je fakt, Taj Jackson v roku 2013 ako reakciu na obvinenia Robsona pre média povedal, že on sám bol sexuálne zneužitý. Taj Jackson povedal, že to bol niekto z rodiny, ALE NEBOL TO MICHAEL, naopak, o Michaelovi hovorí ako o človeku, ktorý mu pomáhal prejsť týmto obdobím a naďalej ho podporuje, a aj samotný Michael podporoval rodinu.

Paralela v tomto prípade je to, že bulvárna reportérka Stasi sa snaží podsunúť nejakú spojitosť s Michaelom, a práve obdobím, kedy malo dôjsť aj k sexuálnemu zneužívaniu Michaelom a novými obvineniami o pedofilnej sieti.

Komentáre môžete pridať v téme na fóre - LINK