Na WNBA odmietli zahrať Michaela?

Stalo sa to v polčase prestížneho basketbalového zápasu žien medzi Connecticut Sun a New York Liberty, ktorý sa konal 17. júla v Madison Square Garden a vystúpilo na ňom 50 tanečníkov tanečného zoskupenia PMT Dance Studio pod vedením Pavana Thimmaiaha.

Ich vystúpenie začalo piesňou od Beyoncé “Run The World (Girls) a malo pokračovať piesňou Michaela “They Don’t Care About Us”. Po prvej piesni však hudbu zastavili. Zmätení tanečníci museli opustiť ihrisko.

Podľa stanoviska usporiadateľov malo vraj ísť najprv len o poruchu, potom o nevhodnosť textu piesne (čo samozrejme tanečníci obhajovali), no a neskôr prišli s verziou, že pieseň bola príliš dlhá a nemohli to celé nechať predvádzať. Tu ale oponoval vedúci tanečníkov, podľa ktorého o dĺžke vystúpenia informovali organizátorov už niekoľko týždňov vopred a teda to bolo schválené.

Sklamanie bolo o to väčšie, že na tejto prestížnej akcii už tretí rok vystupujú vybraní tanečníci s tou podmienkou, že ich rodiny a priatelia si kupujú lístky na túto akciu a tým ju vlastne aj propagujú a podporujú. Tento rok tak prispeli nemalou sumou 4 050$.

Obrázek

Zdroj: LINK

Vložila: Zuzcoj