Reakcia Marka a Harriet Lesterovcov

Odpoveď a reakcia Marka Lestera a jeho dcéry Harriet na obvinenia Murraya, že Michael sa s ňou chcel oženiť, keď mala mal 12 rokov.

Obrázek

V rozhovore pre britskú ITV

Mark Lester, ktorý je tiež známy svojimi bulvárnymi výpadkami, ktoré sa občas objavia, o Michaelovi tvrdí, že mal rád dotyky, ako keď sa s niekým stretnete a objímete, podáte ruky, či hladíte niekoho...

No podľa neho bol Michael asexuálny typ.

Podľa moderátorky mohli byť slová o tom, že si Michael chcel vziať Harriet za ženu vytrhnuté z kontextu, v zmysle, že Michael to myslel možno obrazne, ak sa s ňou rozprával...

Mark na to odpovedal, že áno, zrejme to tak bolo.

Harriet Lesterová ale vyjadrila sklamanie a šok z toho, čo sa dozvedela od Murraya.

Povedala, že ona nezmení svoje spomienky na Michaela, ktorého vníma ako fantastického, nádherného, podporujúceho a milujúceho človeka.

Okrem iného tvrdí, že je smutná z toho, že aktuálne stratila kontakt s Paris, Michaelovou dcérou od jeho smrti, a nevie prečo, ale že asi rodina ju nejako chránila..., ale že teraz, keď sú už dospelé, môžu sa rozhodovať samy.

Mark Lester dodal, že Michaela poznal od svojich 18 rokov, a musí ho obhajovať pred ľuďmi, ktorí o Michaelovi nič nevedia a šíria len klamstvá.

Avšak, na druhej strane, pre bulvár the Sun mal pred časom Mark Lester údajne tvrdiť, že mohlo byť pravdepodobné, že Michael niečo také, ako že by sa chcel oženiť s Harriet, lebo mohol byť pod vplyvom nejakých liekov alebo drog, ale teraz v rozhovore tvrdí, že nikdy nevidel nič, a nebol svedkom, že by Michael niečo bral, ani sa mu Michael nezdal, že by bol na drogách, keď bol nažive.

Jediné, čo si raz všimol bolo, že mal tabletky aspirínu, a že Michael bol skôr naklonený k homeopatikám a prírodnej liečbe.