Aktualizácia - obvinenia a kniha dr. Murraya

Akoby toho nebolo málo, tak mediálne konšpirácie a útoky voči Michaelovi Jacksonovi v ostatných týždňoch sa až podozrivo navzájom prepájajú a majú rovnakých menovateľov a zdroje.

Aktuálne okrem Robsona je tu odsúdený doktor Conrad Murray, ktorý bol uznaný vinným za neúmyselné zabitie Michaela Jacksona jeho predávkovaním, hoci on tvrdí opak, dôkazy nepochybne dokázali, že je vinný!

Teraz prichádza priamo za pomoci špinavého bulváru s promo kampaňou na svoju knihu, v ktorej predstavuje už na prvé počutie bludy a nezmysly, ktoré súdny človek nemôže brať ani vážne, napriek tomu si bulvár na tomto robí svoju anti-Jackson agendu.

“Toto je príbeh o tom, kto bol v skutočnosti Michael Jackson. On sám chcel, aby som tento príbeh vyrozprával, a tak plním jeho želanie“, tvrdí Murray, ktorý sa s Michaelom spoznal v roku 2006 potom, ako mala ochorieť Paris, a on sa pritrafil do cesty ako doktor, ktorého si potom Michael „najal“ ako svojho osobného doktora-hrobára.

Podľa popisu médií, ide o šokujúce informácie, ktoré zasiahnu milióny fanúšikov.

Knihu, ktoré Murray napísal, pomenoval cynicky – THIS IS IT, presne podľa názvu turné, ktoré mal Michael absolvovať v roku 2009.

V tejto knihe, ktorá bude mať svoje pokračovania, a zajtra, v nedeľu bude prvé vydanie v špinavom bulváre Sunday People (čo je nedeľné vydanie the Mirror), ktorý mimochodom v roku 2013 zverejnil aj fiktívne a neexistujúce FBI spisy, budú šialené príbehy o tom, ako mal Michael Murrayovi povedať svoje tajomstvá a chcel od Murraya, aby ich po jeho smrti, ak by nastala, a údajne to aj Michael očakával, vypovedal svetu.

Jedným z týchto šialených tvrdení je aj to, že Michael mal údajne chcieť vziať si za ženu 12 ročné dievča, jednu známu detskú herečku.

Táto možnosť vraj bola až druhá, pretože, vraj Michael sa zamiloval do iného 11 ročného dievčaťa, ktoré spoznal už ako 5 ročné, a je dcérou jedného z jeho britských priateľov.

Murray tvrdí. o.i., že Michael mu tvrdil, aby ho chránil pred jedným z členov jeho rodiny, ktorého považoval za zradcu, a nechcel mať s ním už nič spoločné.

Napriek tomu, bulvár tvrdí, že Murray vo svojich výpovediach odmieta povedať, či Michael bol diabol, pedofil a nebezpečný človek pre deti.

“Musíte si prečítať knihu, aby ste dostali odpovede na všetky otázky, a urobili si sami obraz o Michaelovi.“

Murray bol Michaelov „doktor“ iba 3 roky, napriek tomu tvrdí, že Michael ho označil okrem svojich detí, za jediného člena rodiny, ktorému dôveruje, a ktorému sa zdôveril so všetkými svojimi tajomstvami, ktoré chcel, aby neskôr odhalil.

Údajne s ním hovoril každý deň, a teraz chce, aby sa objasnili mnohé veci, ktoré boli o Michaelovi napísané, a že mnohé veci ľudia nechápu, lebo Michaela nepoznali.

Nuž, Murray ho poznal „až“ 3 roky....

Murray ale tvrdí, že mu nejde o žiadne zisky a profit, avšak... aj ako uvádza bulvár, je zaujímavé, z čoho žije Murray, ak žije v luxusnej časti na Floride, a má aj dom v Kalifornii.

Podľa jeho slov, podporujú ho priatelia a rodina, a od prepustenia z väzenia nezarobil ešte nič.

Avšak, podľa platných rozhodnutí, Murray stratil nielen v Kalifornii, ale aj ďalších dvoch štátoch licenciu na výkon povolania doktora, jeho klinky boli zatvorené, a dlhuje desaťtisíce dolárov na alimentoch na svoje deti.

Avšak teraz tvrdí, že jeho kniha je posledná pravdivá kniha, ktorá hovorí o skutočnom Michaeovi, všetky tie veci, ktoré boli napísané sú len špekulácie, ale jeho kniha je jediná pravdivá.

A to ho mal Michael osobne riadiť, ako má postupovať pri odhaľovaní jeho tajomstiev.

Podľa Murraya, Michael sa sám považoval za niekoho ako jasnovidec, a že vedel predpovedať budúcnosť.

Muray ale nepredpokladal, že Michael vie o svojej smrti....

O svojej knihe Murray tvrdí: “Táto kniha bude ako dar pre fanúšikov Michaela a jeho rodinu.“

Tvrdí, že si veľa vytrpel tým, čím prešiel, najmä dva roky v base, kde bol predčasne pre preplnené väznice prepustený, a práve vo väzení prišiel na nápad napísať knihu o Michaelovi pre Michaela.

Predtým ako bol prepustený, napísal údajne 40 tisíc slov a pred 5 mesiacmi sa rozhodol dokončiť túto knihu, aby sa svet dozvedel, čo chcel Michael povedať svetu presne podľa jeho inštrukcií.

Podľa Murraya, Michael ho mal akosi považovať za otcovskú postavu v jeho živote, hoci vekový rozdiel medzi nimi je iba 6 rokov.

Murray sa však videl ako nejaký rodič, ktorý chráni svoje dieťa pred mnohými ľuďmi, mnohými aj priamo z rodiny, ktorí boli ako paraziti...

Sunday People bude niekoľko týždňov na pokračovanie zverejňovať „chuťovky“ z knihy vo svojom nedeľnom vydaní.

Svet sa má určite na čo tešiť....

Obrázek