Nechutný bulvár útočí

UPOZORNENIE: TÉMA V DISKUSII s aktuálnymi informáciami, linkam, fotkami a všetkým k téme - LINK

Ako je už zvykom pri každej príležitosti kedykoľvek je výročie smrti Michaela Jacksona alebo sa deje niečo pozitívne, aj tentoraz, presne v tomto výročnom čase priniesol americký bulvárny plátok Radar Online nechutné, oplzlé, a ... proste odporné údajné detaily, ktoré zázračne doteraz nikdy neboli zverejnené, a údajne zázračne ich mali vyšetrovatelia proti Michaelovi Jackson v súvislosti s obvineniami a procesom, ktorý sa konal v roku 2003-2005.

Obrázek

Radar získal akýsi zoznam údajne od jedného z vyšetrovateľov, ktorí 20 rokov neustále sledovali a sliedili po akejkoľvek možnosti ako "dostať" Michaela Jscksona za mreže s pedofilnými obvineniami, tak tí istí, ktorí prehľadali do najmenších detailov všetko čo sa dalo, mali údajne celý zoznam akýchsi nechutný praktík a materiálov, ktoré mal Michael Jackson údajne mať, a ktoré mali údajne zhabať.

Obrázek

Po 7 rokoch od smrti Michael Jacksona sa zázračne teraz vynorili nejaké údajné materiály, ktorých popis a zoznam nebudeme prekladať!

Celá chorá bulvárna mašinéria vyvoláva takto otázky, kde boli doteraz nielen vyšetrovatelia, ale prečo sa tieto údajné "dôkazy" skrývali, kde boli, a prečo sa doteraz NIKDY neprezentovali pred žiadnym súdom ani porotou, a teda ako dôkazy nikdy nepoužili proti Michaelovi Jacksonovi?

Obrázek

Ako isto viete, a spomínate si, stále prebieha pojednávanie s Wadeom Robsonom, dnes skrachovaným choreografom, ktorý bol od roku 1988 v kontakte s Michaelom, a aj po jeho smrti ho neustále podporoval, až do osudného dňa, kedy si spomenul, že ho Michael Jackson asi zneužil, a pri psychologickom vyšetrení si "na to spomenul".

Je viac ako isté, že jeho snahy v obvineniach zo zneužitia a dosiahnutiu nielen procesu, ale aj finančného odškodnenia majú priamu paralelu s tým, ako a s akou pravidelnosťou sa objavujú tieto prapodivné príbehy s načasovaním jeho pojednávaní, v ktorých sa snaží dosiahnuť proces, a teda, aby bol súdený Michael Jackson aj po smrti prostredníctvom jeho spoločnosti MJJ Production and MJ Estate ako vykonávateľov pozostalosti.

V jeho prípade je rovnako zaujímavé, že jeho právnik sa snaží verejne spolupracovať s vyšetrovateľmi, a vyťahuje od nich informácie, vrátane tých, ktoré sa objavujú v médiách, a na ktorých stavia pred sudcom, ktorý rozhoduje svoju obhajobu.

Nie je náhoda, a je to priamo dokázané, že vyšetrovateľ, ktorý podal informácie pre Radar online, Ron Zonen, je v priamom rodinnom prepojení s Gavinom Arvizom, tým chlapcom, ktorý obvinil Michaela Jacksona v roku 2003 po tom, ako bola celá rodina vyhodená z Neverlandu.

Zonen bol svedkom na svadbe Gavina, a na tej istej svadbe bola aj "reportérka" Diane Dimond - ktorá mimochodom, aj nedávno poslala na svoj Twitter odkaz, v ktorom písala, že bývalý detský herec Corey Feldman mal povedať, že bol zneužitý Michaelom Jacksonom, pričom on jej nezmysly zničil svojim vyhlásením, nakoniec prebehla medzi nimi "slovná výmena", kde sa ho Diane Dimond, ako vševedka snažila presvedčiť, že nikdy netvrdila, že bol zneužitý. Corey celý čas podporuje Michaela.

Prepojenia s týmito osobami a prípadmi a preniknutými informáciami do bulváru jasne profilujú, kto stojí za bulvárnou mega kampaňou proti Michaelovi Jacksonovi už celé desaťročia.

O prípade budeme ďalej informovať.

Viac info k prípadu Robsona na fóre: LINK

Obrázek