update: Nová fotka Michaela na výstave

"Nová" fotka Michaela Jacksona, ktorá doteraz nebola zverejnená, šokovala nielen fanúšikov.

Slávny celebritný fotograf Greg Gorman urobil s Michaelom niekoľko dnes už slávnych fotiek, ale aj niekoľko, ktoré nikdy neboli publikované.

Jednou z nich je aj táto, na ktorej je údajne pravá fotka Michaela ako sedí polonahý na zemi.

Táto fotka je vystavená aktuálne v Berlíne na Gormanovej výstave fotiek.

Podľa jeho vyjadrení, keď s ním Michael fotil, rozprávali sa o príbehoch o jeho fotkách, aj o tom, ako by bolo najlepšie vystihnúť nejaký moment.

Michael mu mal povedať, že sa mu veľmi páčia jeho fotky polonahých tiel, a že aj on by chcel nejakú urobiť, a tak urobili túto, ktorá ale nikdy nemala byť zverejnená, a mala byť použitá len pre osobné účely.

Fotografia vznikla niekedy na prelome 80. a 90. rokov (niektoré články uvádzajú v popise, že ide o rok 1987), a fanúšikovia porovnávajú detaily, ktoré im nesedia na fotke ako je účes alebo použitá rukavica na ruke, ktorú Michael prvý krát takto použil počas natáčania klipu Dirty Diana (Bad éra) a neskôr aj v klipe Black Or White.

Niektorým fanúšikom sa nepozdáva aj tvár, a tvrdia, že ide o upravenú fotku.

Napriek pochybám fanúšikov, ide o skutočného Michaela.

UPDATE: info o pravosti fotky potvrdila aj Karen Faye, ktorá posdľa jej slov asistovala pri fotení ako Michalova osobná vizážistka, a má viac fotiek a záznamov priamo z fotenia:

"I have a collection of photos and items. I have a treasure trove of memories. For those who spread rumors and lies about me, I have not ever stolen from a fan, wrote or sold a book, auctioned off items, or lied. I will not share photos from that shoot, because Michael decided he did not want them released. please be satisfied to just enjoy what the photographer (probably shouldn´t have) released. Greg Gorman is an artist too, that Michael CHOSE to shoot this. I find this very different from having his unreleased music finished by lesser artists chosen by the estate and sold. This photo is really Michael, it is beautiful and authentic."

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek