Neverland na aukcii v Číne nepredali

Podľa aktuálnych správ, na čínskom aukčnom portále Caimeiju, tu nájdete niektoré nové zábery ranča katalógu - LINK , ktorý ponúkal výbalý Neverland na predaj, sa skončil "neúspechom", nikto neponúkol požadovanú sumu.

Tu, na obrázku je zobraneý celý, pozemok, ktorý je na predaj, ide o 1100 hektárov!

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Napriek tomu, že v Číne je viac ako 2 mil. multimiliónárov, nenašiel sa jeden, ktorý by nielen kúpil, ale aj investoval do ranča Sycamore Valley Ranch, ktorý leží v lukratívnej časti Kalifornie, známej svojimi vinými sadmi a révami.

Obrázek

V deň aukcie, 27.10., zaregistrovala stránka portálu takmer 60 tisíc zhliadnutí, ale iba jeden záujemca vložil prvý min. depozit, no nepredložil žiadnu ponuku.

Obrázek

Aj v USA je ranč v ponuke na predaj od mája/května 2015, ale doteraz nikto, v podstate z celého sveta neprejavil záujem, pravdepodobne pre vysokú cenu.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Zhang Rui, prezident čínskej fanúšikovskej stránky the Michael Jackson Chinese Fan Club, ktorá má viac ako 400 tisíc členov, v jedno rozhovore pre čínske média povedal, že sa vytvorila skupina fanúšikov, ktorí chceli odkúpiť ranč, ale suma a náklady na údržbu sú príliš vysoké, a tento spôsob zachovania odkazu Michaela by nefungoval na to, aby Neverland ostal Neverlandom.

Obrázek