Paris sa vydala?

Podľa aktuálnych "správ" sa zdá, že možno aj áno, pretože na svojom konte na Instagrame si zmenila meno na Paris Jackson Castellaw - LINK

Obrázek

Nielen bulvár špekuluje, že možno ide o "dôkaz" toho, že sa vydala za svojho priateľa, ktorým je futbalista Chester Castellaw.

17 ročná Paris by podľa kalifornských zákonov musia požiadať o dovolenie o vydaj za 18 ročného Chestera svojich poručníkov, ktorí by museli písomne súhlasiť, keďže Paris nie je plnoletá, 18 rokov bude mať až 3.4.2016.

Poručníkmi sú Katherine Jackson a TJ Jackson.

Podľa bulvárnych správ žiada rodina Jacksonovcov predmanželskú zmluvu, podľa ktorej by bolo dedičstvo Paris chránené pred rozmarnosťou mladých v prípade, že by sa po čase rozišli, ako to už býva - z neprekonateľných mladíckych rozdielov, no Chester by si mohol bez zmluvy ako manžel nárokovať na polovicu osobného dedičstva Paris, čo aktuálne predstavuje min. 300 mil. dolárov.

Obrázek

Podľa tvrdení z rodiny, najmä od TJ-a, Chester sa zdá byť dobrým mladým mužom, ktorý má rád Paris, no stále sú tu aj oklnosti mentálneho zdravia Paris, ktorá už viac ako 2 roky navštevuje terapeutickú špeciálnu školu pre mladistvých, ktorí trpia sebevražednými sklonmi, keďže sa Paris pokúsila o sebevraždu - nie doslova, ale pokus mala.

Indíciami pre rozhodnutie Paris vydať sa za Chestera, ktorým sa samotná Paris ani netají a dáva najavo svoju lásku k nemu cez neustále fotky a videá na sociálnych sieťach, je údajné tehotenstvo Paris.