Smutné 6. "výročie"...

Zajtra to bude už dlhých šesť rokov, čo nás Michael opustil. Odišiel na lepšie miesto. Na miesto, kde mu už nik nebude ubližovať a kde sa snáď raz stretneme.

Jeho rodičia v tento smutný deň stratili syna, jeho deti ocka...no a my fanúšikovia človeka, ktorého sme si nesmierne vážili - nielen pre jeho hudbu a tanec, ale aj pre to, že nás naučil niečo, čo sa v dnešnom svete len tak často nevidí. Naučil nás vážiť si prírodu, zvieratká, správať sa k sebe lepšie a pomáhať tým, ktorí nemali také šťastie a sužujú ich choroby, chudoba... vojny.

Mnohých z nás sa dotkol spôsobom, ktorý vie slovami opísať asi len každý z nás sám. Vo svojom živote prežil mnoho úspechov, ale zaplatil za ne tým najbolestnejším spôsobom...ubližovali mu práve tí, ktorých mal najradšej a ktorým najviac pomáhal. Počas života bol nepochopený a jeho snaha urobiť svet lepším bola často zhadzovaná a zosmiešňovaná. Možno veľa hovoril, snáď aj veľa konal pre lepší svet a preto sa ho snažili zastaviť, ublížiť mu, zlomiť ho spôsobom, ktorý bol pre neho najbolestnejší a ktorý bol začiatkom jeho konca. No nech sa snažili ako chceli, jeho odkaz pretrváva a pravdu začali objavovať stále viacerí a viacerí...

Odpočívaj teraz už v pokoji Michael.

PS: Sledujte TV a tlač...o prípadne zaujímavé a vhodné dokumenty, zostrihy, spomienky a pod. sa potom môžeme podeliť.

Vložila: Zuzcoj