Žaloba Wadea Robsona ZAMIETNUTÁ

breaking news Pictures, Images and Photos

Žalobu, ktorú podal Wade robson, ktorý obvinil Michaela Jacksona zo sexuálneho zneužitia, sudca ZAMIETOL!

Diskusia k téme TU na FÓRE - LINK

Obrázek

Wade Robson tak nemôže ďalej žalovať Michaela Jacksona.

Právnici Robsona stále tvrdili, že Robson má právo na proces, aj keď uplynula doba premlčania voči zosnulej osobe, čo je max. rok od smrti, Robson podal žalobu až 3 roky po smrti Michaela Jacksona s tým, že údajné zneužitie sa malo odohrať pred viac ako 20-25 rokmi.

Už teraz ale tvrdia, že sa odvolajú, a budú žalovať nie osobu Michaela Jacksona/MJ Estate, ale spoločnosti, ktoré patrili Michaelovi ako entitám, ktoré údajne mali zastierať zneužívania.

V nich ide o akési okolnosti, ktoré sú v USA možné, že namiesto zosnulej osoby sa žalujú spoločnosti, ktoré patrili obvinenému, kde v civilnom procese ide ani nie o dokazovanie viny, ale možností, či vedeli a nekryli zneužívanie, a samozrejme nemali nejaké finančné machinácie, čo znamená, či neplatili za mlčanie.

V civilnom procese by to pre Robsona znamenalo jediné - finančné "odškodnenie"!

A právnici sa už teraz vyhrážajú, že predložia dôkazy, ktoré dokážu, že Michael Jackson bol sexuálny predátor...

Obrázek

Sudca Mitchell Beckloff žalobu zamietol s odôvodnením, že žalobu nemožno brať do úvahy pre zásadné podmienky, ktoré neboli splnené.

Právnici Robsona vo vyhlásení po rozsudku povedali, že sudca údajne vo svojom výklade neuviedol, že by samotné obvinenia neboli odôvodnené, ale že iba časové podanie nespĺňa podmienky.

Obrázek

Robson počas celého času, do roku 2012, vrátane 2 roky trvajúceho procesu Michaela Jacksona v rokoch 2003-2005, NIKDY vo svojich výpovediach, a to vrátane tých počas procesu na lavici svedkov pod prísahou, ako aj predošlých výpovedí v rokoch 1993-94, nepovedal ani neobvinil Michaela Jacksona, že by ho mal akokoľvek sexuálne zneužiť, naopak, vždy bol jeho obhajcom a vždy tvrdil, že obvinenia proti Michaelovi Jacksonovi považoval za nezmysly.

Obrázek

Až po jeho údajnom psychickom zrútení v roku 2012, po vyšetrení u psychiatra „zistil“, že jeho psychické problémy sú výsledok sexuálneho zneužitia, samozrejme, Michaelom Jacksonom.

Zaujímavosťou je fakt, že Robsonov otec spáchal samovraždu, a sám bol v minulosti údajne sexuálne zneužitý.

Obrázek