Sudca znova nerozhodol o obvineniach Robsona

breaking news Pictures, Images and Photos

Sudca znova nerozhodol priamo, ale nechá si niekoľko dní na rozhodnutie po vypočutí a predložení "dôkazov" a spisov oboch strán.

Robsonovi právnici tvrdia, že všetko čo predložili jasne ukazuje na to, že ich klient musí dostať prípad pred súd.

Právnici MJ Estate nielen oponovali všetkými dostupnými informáciami o Robsonovi a jeho predošlých výpovediach a súvislostiach minulosti, ale aj faktom, že Robson podal žalobu dávno potom, ako mal legálne právo, teda max. 1 rok od smrti danej osoby, a to až 4 roky po smrti.

Navyše jasne sudcovi povedali, že nemôže takýto príklad slúžiť do budúcnosti ako precedens pre ostatných, aby si kedykoľvek ignorovali zákon a mohli hocikedy kohokoľvek len tak obviňovať.

Robson sa vo svojich argumentoch opiera o nervové zrútenia, ktoré mal prvý krát prekonať 8.4.2011, ale ešte ani vtedy si neuvedomoval počas terapie, že je to výsledok sexuálneho zneužitia Michaelom Jacksonon.

Druhé nervové zrútenie podľa neho bolo až v marci 2012.

Až vtedy si začal uvedomovať pri hľadaní čo to spôsobilo, že to bolo sex. zneužitie.

Robsonovi právnici tvrdia, že ak sudca zamietne ich prípad proti Michaelovi Jacksonovi ako osobe, svoje obvinenia namieria voči právnickej osobe, teda spoločnostiam, ktoré patria Michaelovi Jacksonovi.

Právnik MJ Estate sa vyjadril, že ak by sudca povolil Robsonovi súd, okamžite by požiadali vyšší súd o zrušenie prípadu.