Šialené tvrdenia a obvinenia právnikov

Poznámka: v mene MJJSource vás chceme požiadať, aby ste aktívne prispievali do diskusií k článkom, najmä po výroku sudcu, či povolí proces na základe pokusov s obvineniami proti Michaelovi Jacksonovi, vrátane týchto nových šialených obvinení.

Na komentovanie používajte nielen svoje informácie, ale aj info z tejto stránky, a archívu správ, ktorý si kľúčovými slovami nájdete cez google, napr. vo formáte: mjjsource.eu wade robson - alebo iné slovo spojené s touto stránkou.

Môžete ich kopírovať a šíriť na české a slovenské diskusie k článkom. Nezabudnite uviesť pre istotu zdroj mjjsource.eu, aby vás nemohli zmazať.

***** ***** ***** ***** ***** *****

Už zajtra bude súd v LA rozhodovať o tom, či budú prípady obvinení Wadea Robsona a Jamesa Safechucka predložené pred súd a porotu ako proces ich obvinení zo sexuálneho zneužitia Michaelom Jacksonom.

Ich právnici, v podstate ich spoloční, údajne tvrdia, podľa článku bulvárneho až podozrivo divného blogera Stacy Browna, ktorý sa kedysi "hrdil" tým, že sa priatelil s niektorými členmi Michaelovej rodiny (Rebbie, Jermaine), ... že Michael Jackson v minulosti mal údajne vyplatiť šokujúcich 200 mil. dolárov viac ako 20 obetiam jeho sexuálneho zneužívania.

Údajne, podľa neho, mal už sudca v procese v roku 2005 údajne rozhodovať o predložení nejakých finančných záznamov, ktoré mali údajne dokazovať nielen množstvo vyplatených peňazí, ale aj počet obetí.

Vraj to neurobil kvôli možnej zaujatosti poroty voči obvinenému Michaelovi Jacksonovi (pozn.: to azda sudca nechcel odhaliť obete a páchateľa a zatajovať fakty pred porotou, ak by boli reálne?)

Je preto šokujúce, že DOTERAZ nikto nikdy ani len nespomenul nijaké "iné" obete, a žiadne iné mimosúdne vyplatenie nikomu inému, okrem Jordana Chandlera, ktorého otec dnes už dokázateľne vydieral Michaela Jacksona, že ho obviní so sex. zneužitia syna a sám požadoval 20 mil. dolárov (čo najprv Michael Jackson odmietol, následne Evan Chandler obvinil Michaela Jacksona), ktoré nakoniec vyplatila poisťovňa (po dohode a podpísanom dokumente, že Michael Jackson vlastne nič nespáchal), čo bolo pred súdom v roku 2005 predložené ako FAKT.

Dnes sa však znova rozbehla mašinéria a mediálna mánia údajných obetí, a údajných mimosúdnych odškodnení.

Je však zaujímavé, že si azda nikto nikdy nevšimol, že by sa len tak kdesi podelo 200 mil. dolárov niekomu, kto doteraz nikdy nevypovedal, neexistoval a nie sú o nikom žiadne záznamy.

Právnici Robsona a Safechucka však až teraz tvrdia opak.

A odkiaľ majú tieto informácie?

Priamo od Stacy Browna, ktorý im sám dal tieto indície.

Dokazujú to aj jeho odkazy na twitteri a facebooku.

Ukážka:

V Septemrbi 2014 napísal Brown pre nick Wade Robson Ally:

- tu píše, že je pripravený "poskytnúť" pomoc, ak bude Wade potrebovať, len nech sa ozve.

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Už v Novembri 2013! napísal toto:

- tu "odpovedá" na otázku, či existujú nejakí iní chlapci, ktorí by mohli, alebo obvinili Michaela.

Jeho odpoveď v tom čase presne zapadá do časovej línie, kedy sa dozvedeli o Safechuckovi, Brown tu prvý krát píše, že Michael mal vyplatiť 200 mil. dolárov, na čo sa Wade Robson Ally pýta, či je to iba bulvár, alebo fakt, a na to Brown odpovedá, že sudca v 2005 to chcel údajne zverejniť.

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

FAKTOM ALE JE, že jediná oficiálne potvrdená dohoda o vyrovnaní bola z roku 1993 v prípade Jordana Chandlera vo výške 15 mil. dolárov.

Stacy Brown vo svojom aktuálnom článku píše - a odvoláva sa na "svoje zdroje", že išlo o 40 mil. dolárov, aj keď toto nebolo nikdy ani počas procesu dokázané, naopak, oficiálne súdne dokumenty jasne deklarujú, že išlo o 15 mil. dolárov, a suma bola vyplatená cez poisťovňu, nie z peňazí Michaela Jacksona.

Nič viac. Nikto iný.

Dokonca ani zverejnené spisy FBI z roku 2013, ktoré chcel bulvár využiť pre údajne "odhaľujúce" informácie, spľasli ako bublina, keď médiá zistili, že neobsahujú žiadne informácie o ničom podstatnom, naopak, tvrdia, že žiadne "obete" zneužívanie nie sú, a sledovanie FBI nezistilo žiadne podozrenia ani dôkazy proti Michaelovi Jacksonovi.

Dokonca, v oficiálnych a online dostupných dokumentoch z procesu z 2005 sa nikde ani len nepíše a nie je zmienka o nijaký možných dokumentoch, ktoré by mali dokazovať nejaké účty na 200 mil. dolárov, ani mená údajných obetí.

Brown tvrdí, že je to dokumentované, ale že zatiaľ nemá priamy dôkaz, na to by vraj musel byť súdny príkaz otvorenia dokumentov z procesu, ale akých, keď nič také nie je, radšej nehovorí.

Preto sa právnici žalujúcej strany teraz odvolávajú práve na tieto tvrdenia, a veria, že práve toto umožní cestu k procesu, a dokázaní viny Michaela Jacksona.

Rovnako je šokujúco zaujímavé, že si azda doteraz a najmä počas mega vyšetrovania nikto z prokurátorov a detektívov nevšimol a nezistil a ani z účtovníkov, ani žiadne účty z banky neboli podozrivé, že by sa len tak kdesi podelo 200 mil. dolárov... pre 20 ľudí... a aspoň jeden z nich sa doteraz neozval alebo nedal vedieť, že to tak bolo.