Paris Jackson je opäť doma

... po dvoch rokoch od údajného pokusu o samovraždu, a strávených v elitnej súkromnej škole pre študentov s psychickými problémami, sa Paris Jackson vrátila opäť domov. Aspoň na nejaký čas.

V roku 2013 sa udiali napäté situácie, kedy sa vyhrotil spor členov rodiny, v ktorom boli deti Michaela zatiahnuté do boja o dedičstvo a peniaze, v ktorom mala byť Katherine Jackson "unesená" niektorými súrodencami Michaela mimo Kaliforniu, kde ju údajne mali ovplyvňovať v boji o dedičstvo a podiely naňom.

Paris v tedy písala šokujúce odkazy na Twitteri, v ktorých žiadala o pomoc pri hľadaní svojej starej mamy, o ktorej nič nevedela kde je (pritom je opatrovníčka detí).

Následne sa spor dostal na úroveň "násilia", kedy mala Janet Jackson údajne dať "facku" Paris (v skutočnosti zrejme išlo o vytrhnutie mobilu z ruky) za jej neustále písanie na sociálnych sieťach a odhaľovanie súkromia.

Na to rebelantka a pubertiačka Paris chcela údajne ísť na koncert Marlyna Mansona, čo jej Katherine Jackson zakázala, a odvtedy sa začala psychická tortúra nielen doma, ale aj v škole, kde mali Paris jej spolužiačky šikanovať a vysmievať sa jej, aj kvôli Michaelovi, jej otcovi, v súvislosti s medializovaním príčin a okolností jeho smrti, a obvinení proti nemu.

Paris to neznášala najlepšie, a tak po značných útokoch sa pokúsila si rezať žily na zápästiach, o čom svedčia mnohé fotky, pritom posledným pokusom sa to skončilo takmer samovraždou, kedy si našťastie ešte zavolala pomoc cez telefón.

Odvtedy, po hospitalizácii, bola umiestnená do špeciálnej školy v štáte Utah, ktorá sa špecializuje na tieto prípady, kde sa riadne plní aj školská dochádzka.

Teraz ako sa zdá, je opäť "doma", o čom svedčí aj fotka s Joeom Jacksonom v jeho dome the Wily Coyote v Las Vegas.

Či nastúpi na dokončenie školy do pôvodnej nie je známe, ale v okolí je mnoho exkluzívnych škôl, kde by mohla dokončiť strednú školu.

Image hosting by sdilej.eu - file hosting