Kniha + RARITNÉ VIDEO: Dieter Wiesner odhaľuje tajomstvá

(UPOZORNENIE: mnoho negatívnych súvislostí a záležitostí, najmä právnych, v priebehu posledných rokov Michaelovho života, boli v súvislostí s Dieterom Wiesnerom, ktorého obchodné aktivity s Michaelom mali podvodné pozadie.

Jeho osobné aktivity boli často dokázané ako podvodné, prinajmenšom bol Michael vtiahnutý do záležitostí, ktoré potom sám Michael odvolával a na súdoch žiadal zrušenie podpisov, ktoré dal v určitom čase za určitých okolností, čo neskôr viedlo k neúspechom a nikdy nerealizovaným projektov, na ktoré Michael len doplácal, a bol súdne žalovaný=podpisoval nevýhodné zmluvy.

Preto pokiaľ ide o Wiesnera, je potrebné brať jeho aktivity s rezervou! Otázne je, ako akej miery a ako sa dostal k mnohým veciam patriacim Michaelovi, hoci ako sám tvrdí, mnohé mu údajne daroval sám Michael.)

Bývalý manažér Michaela Jacksona najmä z obdobia HIStory éry (1996-2003), Dieter Wiesner, ktorý v priebehu rokov neúspešne organizoval niekoľko projektov, ktoré zlyhali (od predaja energy drinku cez pozlátené sošky až po neuskutočnené koncerty), sa po smrti Michaela Jacksona snažil vydať knihu, proti ktorej na súde bojovali aj zástupcovia MJ Estate.

Najvyšší súd v Nemecku, kde sa celé konania proti Wiesnerovi konali, dal Wiesnerovi za pravdu, že môžu vrámci slobody slova a prejavu napísať knihu, v ktorej bude odhaľovať niektoré súkromné záležitosti, ktoré Wiesner s Michaelom zažil.

Obrázek

Celú agendu, obchodné a komerčné záležitosti prebrala švajčiarská spol. Artlima AG, ktorej Wiesner zveril niektoré nezverejené a exkluzívne materiály, ktoré môže publikovať v akomkoľvek jazyku.

INFO o knihe a ukážky - LINK

Obrázek

Obrázek

Na svojej web stránke zverejnil niekoľko fotiek/momentiek s Michaelom v jeho galérii: LINK

Obrázek

Wiesner založil aj YouTube kanál - LINK , na ktorom zverejnil aj úvodné video, a na ktorom chce zverejňovať údajne doteraz nevydané videozáznami:

V tomto videu prezentuje Wiesner ratitný dar pre Michaela priamo od britskej kráľovny (od 3:00 min.):