Fenomenálny úspech Thrilleru

Thriller 25 sa dostáva do všetkých hitparád na celom svete.

V Amerike sa tento týždeň stal druhým najpredávanjším albumom, pričom (ako bolo uvedené v predošlej správe), keďže z technických dôvodov nie je možné ho zaradiť do oficiálnej hitparády, Thriller sa dostal na vrchol hitparády - the Billboard Top Pop Catalog - pričom za ostatných 52 týždňov sa album Thriller stal albumom, z ktorého sa predalo 10x viac ako z tých, ktoré doteraz boli za dané obdobie na vrchole.

Aktuálne je video Thriller najsťahovanjšie na iTunes.

Viac ako 1 milion kusov bolo predaných po celom svete, a Thriller sa dostal na vrchol rebríčok predajnosti vo viacerých krajin.

Tu je prehľad poradia:

#1 France; #1 Belgium; #2 Germany; #2 Australia; #2 the Netherlands; #2 Norway (pre Thriller je to najvyššia pozícia v tejto krajine); #2 Sweden; #2 Switzerland; #3 the UK; #3 Denmark; #3 New Zealand; #4 Spain; #5 Austria; #5 Ireland; #6 the Czech Republic; a #6 Italy.

Ako podpora pre album slúžili za ostatné mesiace také udalosti, ako "ThrillerCast", premiéra reklamy "Thrillicious" Sobe Life Water - počas Super Bowlu, prezentácia - a Lifetime Achievement Award na the NRJ Music Awards v Cannes.

Počas celého roka 2008 bude naďalej prebiehať kampaň po celom svete v TV, rádiách, a médiách, ako aj mnoho možností pre fanúšikov na oficiálnej stránke MichaelJackson.com

Obrázek