Michaelove chyžné sa rozrozprávali...

Možno ste zachytili, že v posledných dňoch sa v bulvári začali objavovať zlomyseľné a nepravdivé rozprávania niektorých Michaelových bývalých chyžných. Samozrejme, nechceli byť menované. Je možné, že tieto ženy chcú použiť v prípadnom súdnom konaní právnici Robsona a Safechucka, aby vykreslili Michaela ako šialenca schopného hocičoho. Ženy tvrdia, že bol Michael ten najnečistotnejší muž v Hollywoode, mal všade špinu (hlavne vo svojej izbe a posteli), vraj vykonával potrebu na zem tam, kde sa mu chcelo, bol hrubý a choval sa neúctivo a plno iných nezmyslov. Je zaujímavé počúvať takéto výmysly, keďže si veľmi dobre všetci pamätáme, ako Michaela vždy všetci vykresľovali ako čistotou posadnutého človeka, ktorý sa bál bacilov a preto...veď to poznáte.

Každá minca má dve strany a tak je to aj teraz. Objavila sa aj výnimka. Lisa Brisse je 45-ročná žena, ktorej mama Judi pracovala v polovici deväťdesiatych rokov v Neverlande ako chyžná v tej istej dobe ako tie „kúpené“ chyžné. Keď sa jej dcéra dozvedela, čo médiám predali ostatné chyžné, tak sa s tým zdôverila mame. Tá sa vraj z tých rečí rozčúlila a bola zhrozená z toho, ako si niekto dokáže takto pre peniaze vymýšľať. Vyjadrila sa, že nič nie je vzdialenejšie od pravdy. Dom a aj jej šéf (Michael ) boli vždy čistí. Okrem toho bol Michael vždy zdvorilý a láskavý. Judi, ako bývalú Michaelovu chyžnú v priebehu rokov tiež často kontaktoval bulvár – chceli príbehy a pikošky o Michaelovi. Ona však mala len tie dobré spomienky a zážitky a odmietla aj po ponukách peňazí si navymýšľať a povedať niečo iné. Preto o jej rozprávanie napokon nemali záujem.

Judina dcéra Lisa píše knihu o Michaelovi - ako o človeku, ktorý ju v mnohom ovplyvnil. Okrem iného vo svojej pripravovanej knihe nazýva Michaela - Mužom v našom zrkadle... „Každý v Michaelovi vidí odraz samého seba“...to, čo vidíme v ňom je odrazom toho čím sme my. Jej web stránka: LINK

Image and video hosting by TinyPic

Vložila: Zuzcoj