W. Robson predložil nové dokumenty...

AKTUALIZÁCIA!

Ako som už informovala, W. Robson sudcovi predložil nové, obšírnejšie dokumenty s obvineniami proti Michaelovi.

Určite si pamätáte, že po tom, ako svoje obvinenia zverejnil Robson, tak zo sexuálneho obťažovania Michaela obvinil aj jeho niekdajší detský "priateľ" James Safechuck. Predstavte si, že jeho dôvod, prečo s tým prišiel až teraz (má už 36 rokov!) znie ešte "uveriteľnejšie" ako ten Robsonov. Vraj po tom, ako s tým na verejnosť vyšiel Robson, tak aj on sa rozpamätal, čo všetko mu údajne Michael robil. Okrem vymyslených blbostí prišiel aj s tým, že na žiadosť Michaela mali spolu tajný svadobný obrad so snubným prsteňom aj sobášnym listom. Mimochodom, kto nevie...James Safechuck je ten chlapec z Michaelovej reklamy na Pepsi z obdobia Bad.

Image and video hosting by TinyPic

__________________________________________________________________________

W. Robson žiada MJ Estate aby priznali, že ho Michael zneužíval. 25. júla 2014 predložil sudcovi nové dokumenty týkajúce sa obvinení Michaela. Obviňuje ho v nich z viacnásobného sexuálneho zneužívania (podrobnosti neuvádzam, lebo by sa vám z nich spravilo zle).

K zneužívaniu malo podľa neho dôjsť v rokoch 1990 až 1997 v Neverlande aj inde po tom, ako Michael W. Robsona a jeho rodinu prvý krát pozval na svoj ranč vo februári 1990.

Počas obvinení a súdov proti Michaelovi v 2005 Robson pod prísahou svedčil v prospech Michaela a sám vypovedal, že Michael je nevinný. Treba dodať, že v tej dobe už bol dospelý 23 - ročný muž.

MJ Estate sa bráni, že obvinenia sú neopodstatnené, keďže Robson čakal tak dlho a kým Michael žil, tak ho z ničoho takého neobviňoval. Robson namieta, že na všetko sa "zázračne" rozpamätal až neskôr, keď sa psychicky zrútil a počas liečby sa mali "objaviť" jeho skryté spomienky.

Sudca zatiaľ nerozhodol, či jeho žaloba bude podaná ďalej na súd.

Image and video hosting by TinyPic

Vložila: Zuzcoj