Nové obvinenia zo sex. zneužívania?

... ako by už nemali dosť všetci tí, čo si myslia, že prídu ľahko k peniazom...

Téma na komentovanie a novinky v diskusii - LINK

Obrázek

Podľa TMZ (samozrejme, oni majú vždy tieto "žhavé" novinky ako prví)!, by ďalším adeptom na zneužívaného chlapca mal byť údajne chlapec, ktorý s Michaelom natočil jednu reklamu pre Pepsi.

Údajne je to akýsi James Safechuck, ktorý údajne podľa portálu DailyBeast - ktorého článok priniesla opäť DIANE DIMOND, mal byť zneužívaný ke´d mal 10 rokov až do svojich 15tich rokov.

Diane Dimond je expertka na predkladanie údajných obetí, ktoré kedysi sama vyhľadávala, dokonca pripravila reportáž o fiktívnom chlapcovi, ktorý sa s Michaelom nikdy anin nestretol.

Od roku 1993 je Diane Dimond permanentne posadnutá údajnými obeťami zneužívania Michaelom, pričom sama má blízke priateľské vzťahy s rodinou Arvizo a teda aj Gavinom Arvizom (mne osobne kladne odpovedala na moju otázku o jej blízkych vzťahoch s rodinou Arvizo, a nepoprela, že sa zblížili a stretávajú sa), ktorého proces v roku 2005 sledoval celý svet.

Aká náhoda, znova, po 20tich rokoch po X-tý krát sa snaží zaujať svet fiktívnymi obvineniami, ktoré pred rokmi opakovane samotný údajný James Safechuck odmietal.

Zrazu, po rokoch sa odhodlal prehovoriť po tom, ako podal obvinenia Wade Robson, a obviniť tak Michaela.

Ďalší mladý muž, ktorý roky odmietal akékoľvek obvinenia proti Michaelovi chce zrazu, celkom náhodou podporiť iného mladého muža, ktorý tiež dlhé roky odmietal akékohvek obvinenia proti Michaelovi, vypovedal za jeho nevinu..., a to v čase, kedy náhodou vychádza nový album, v čase, kedy MJ Estate dosahuje miliardové zisky, v čase po 5-tich rokoch od smrti samotného Michaela Jacksona.

To načasovanie, údajné zdroje, ktoré nikto nemenuje, Diane Dimond VŽDY a OPAKOVANE ako prvá, jediná a "exkluzívna" v každom jednom prípade a obvineniach proti Michaelovi?

Ako to tá ženská robí? Je úžasná..., ale jej napojenia, sprisahanie so všetkými hráčmi tejto špinavej hry je už tak do oči bijúca, že NIKTO súdny nemôže nevidieť aké negasprosahania sa robili proti Michaelovi Jacksonovi počas jeho života, a pokračuje to aj po jeho dávnej smrti...

Obaja muži sú v jednej žalove pod jednou právnickou firmou - Gradstein & Marzano, aká náhoda..., však?