Neautorizované mobily v Číne, a nové pochybné osoby

Jedným z ďalších neautorizovaných produktov, ktoré nesú nielen meno, ale aj obchodné značky Michaela Jacksona, je najnovší čínsky mobil, ktorý ponúka spol. MJ Enetertainment LTD.

Správcovia pozostalosti Michaela Jacksona, MJ Estate nevlastnia ani neautorizovali takúto spoločnosť na predaj mobilných zariadení (aktuálne ide len o výhradné partnerstvo so SONY Mobile).

V rámci propagácie spol. MJ Entertainment LTD, využívajú dokonca nepravé/falošné podpisy Michaela Jacksona, na to využili ich vlastnú stránku - LINK

... alebo na facebooku - LINK

Obrázek

Obrázek

Jedným z promotérov je Alex TO.

Svoju aktuálnu kampaň nazýva REBORN, a cena mobilu je 568 hongkongských dolárov.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Podľa informácií, podobná spol. bola založená už v roku 2000 vo Frankfurte (Nemecko) pod názvom - MJ Net Entertainment, ktorú vlastnil neslávne známy samozvaný manažér Michaela, nemecký špekulant Dieter Wiesner.

V nej bol Michael iba podielový vlastník, pričom táto spol. nemala žiadne oficiálne povolenie od Sony Music na predaj vtedy licencovaných produktov.

V roku 2003 sa spol. dostala do bankrotu, a v roku 2010 bola vymazaná z obchodného registra.

Pred pár rokmi sa objavila osoba, ktorá má meno Michael Jacobshagen.

Iniciály tohto mena naznačujú, že skratka MJ je účelová obštrukcia na to, aby sa iniciálny MJ nespájali len s menom Michael Jackson.

Obrázek

Michael Jacobshagen nedávno napísal aj knihu o Michaelovi - WILL YOU BE MY FRIEND, v ktorej popisuje svoje zážitky so stretnutí s Michaelom, počas turné HIStory.

Obrázek

V knihe napr. popisuje aj svoje postoje k obvineniam proti Michaelovi zo zneužívania.

Všetky odmieta, naďalej obhajuje a podporuje Michaela aj na svojom FB - LINK

Naproti tomu, je dnes obchodným partnerom s Dieterom Wiesnerom v novo založenej spoločnosti, znova podobne znejúcej ako oficiálna spol. Michaela - MiJac Entertainment - LINK