UPDATE: Nová kniha od Zacka O'Malley Greenburga

Ako vás pravidelne informujeme, Zack O'Malley Greenburg, ktorý pracuje ako korešpondent pre časopis FORBES, a ktorý píše aj články o Michaelovi a jeho financiách, potvrdil, že svoju novú knihu - Michael Jackson, Inc.: The Rise, Fall, and Rebirth of a Billion-Dollar Empire vydá 3.6.2014!

TÉMA v diskusii, kde môžete pridávať svoje postrehy a otázky - LINK

Takto vyzerá jej cover/titulná strana:

Image hosting by sdilej.eu - file hosting

Predobjednávky môžete urobiť cez amazon - LINK

Obrázek

Ďalšie detaily sa budú priebežne zverejňovať, no viac o autorovi a knihe nájdete na jeho stránke venovanej práve knihe o Michaelovi: LINK

Informácie sme vám priniesli už 22.11.2013/3.1.2014 - viď správy v archíve:

Názov novej knihy Michael Jackson, Inc.: The Rise, Fall, and Rebirth of a Billion-Dollar Empire dáva tušiť, že bude nielen o úspechoch, ale najmä súvislostiach, aké finančné a hudobné impérium Michael počas svojho života, ale aj po smrti vytvoril.

Pred časom sme vás informovali, že reportér a bloger Zack O'Malley Greenburg píše o Michaelovi najmä pre časopis Forbes, a od smrti Michaela napísal niekoľko detailných a podrobných článkov o úspechoch a ziskoch Michaela.

V novej knihe, ktorá vyjde (ako to dnes oznámil!) 3.6.2014 bude popisovať všetky detaily, ktoré sa mu podarilo získať, vrátane predajnosti nahrávok, všetkých možných ziskov, projektoch, ktoré nielen Michael realizoval a podobne.

Bude to kniha, ktorú musí mať každý fanúšik ako ucelený formát kariéry Michaela Jacksona.

Ďalšie informácie o predaji budú postupne dopĺňané.

Kniha bude v angličtina (zatiaľ), bude mať 256 strán.