Bude Murray vypovedať v prípade Wadea Robsona?

Podľa správ, austrálčan Wade Robson, resp. jeho právnik zvažuje, že po dvoch rozhovoroch, ktoré poskytol bývalý doktor Conrad Murray pre austrálske médiá, predvolá Murraya ako svedka, ktorý by mohol "významne" pomôcť Robsonovi v jeho obvineniach, že bol zneužítý Michaelom Jacksonom v rokoch 1988-1994.

Obrázek

Právnik Robsona vidí príležitosť v "neodpovedi" Murraya na otázku redaktorky, ktorá sa ho v jednom rozhovore spýtala, či si myslí, že Michael bol pedofil.

Murray na 15 sekúnd stíchol, a vyhýbavo odpovedal, že nechce zbytočne šíriť nezmysly, ktoré by si niekto mohol vysvetliť inak, ale že teraz o tom nechce hovoriť, tak kedy? Nie je snáď jasná odpoveď - áno/nie?

Možno za údajných 40 tisíc dolárov za tento rozhovor asi ešte nie.

Obrázek

Teda nejednoznačná odpoveď Murraya je signálom pre Robsona, že by mal Murray vypovedať, a potvrdiť, že Michael bol pedofil, lebo...?

Znova aká náhoda, že Murray sa vyhol americkým médiám, a poskytol rozhovor austrálskym, presne tým, ktoré pravidelne informujú ako jediné o detailoch prípadu Robsona, ktoré sa do USA a Európy poväčšine ani nedostanú.

Tiež je zaujímavo "náhodné", že sa mozaika ľudí, ktorí sa spájajú proti Michaelovi znova prepojila, a z údajného, samozvaného blízkeho priateľa Murraya, ktorý okrem toho, že vyzradil lekárske tajomstvá o svojom už mŕtvom pacientovi, sa zrazu stal nepriateľ, ktorý ho chce čo? Spojiť sa s x-tým "chlapcom", ktorý tvrdí, že bol zneužítý Michaelom? Pred viac ako 20+ rokmi?

Kde bol vtedy Murray?

Ako by on mohol vedieť, či bol Michael pedofil, ak s ním v priamom kontakte bol iba v rokoch 2008/2009, a to po megaprocese, po ktorom Michael určite myslel na obvinenia, a znova by chcel páchať trestnú činnosť?

Je fascinujúce, ako sa znova vytvára dokonalý obraz sprisahania, žiadne náhody, ale presný plán, s tými istými ľuďmi, o tých istých veciach..., nonstop, aj po smrti.

Náhoda? No určite.

Mimochodom..., podľa bulváru New York Daily News, Robson údajne chce 30 mil. dolárov ako odškodné.

Milé...