Nový album na dosah...

Prípravy na nový album prebiehajú v plnom prúde, a podľa najnovších správ, LA Reid, šéf EPIC Records dáva dohromady nový materiál na nový album Michaela.

Obrázek

Zatiaľ nie je jasné kedy presne bude album vydaný, ale predpoklad je začiatkom budúceho roka, a ani jeho názov.

Podľa DJa a producenta Dr. Freeze-a, album by mohol výjsť na jar budúceho roka, napriek očakávaniam na vianočný trh 2013.

Podľa neho ale nejde o čas, ale kvalitu materiálu.

On sám nepracuje na albume, ale možno bude obsahovať niektoré z jeho nevydaných skladieb, ktoré vytvoril s Michaelom.

Nateraz poznajú fanúšikovia skladby ako “A Place With No Name” a “Blue Gangsta”, ktoré s Michaelom nahrali v roku 1998, a mali by byť nanovo nahrávané, ale aj upravené, podľa neho, obe verzie, pôvodná aj nová, budú na albume.

Na albume pracuje podľa tvrdení, aj producent Timbaland, a to na skladbe “Chicago”, ktorá by mohla vyjsť ako prvý singel!

Údajne znie skvelo, sviežo a súčasne.

Na albume by mohli byť aj skladby “Slave To The Rhythm” a “Do You Know Where Your Children Are”, ktoré by mali dostať nový zvuk a úpravy.

Do úvah pripadajú aj skladby ako “I Am A Loser“, ktorú napísali Brad Buxer a Michael Jackson v 2003 (alebo “I Was The Loser” ako verzia z roka 2008), ako aj skladby “Escape”, “She Was Lovin’ Me” a “Can’t Get Your Weight Off Of Me” z nahrávaní na album Invincible z rokov 1999-2001.

Na albume by nemali byť tvz. Cascio skladby, teda údajne skladby, ktoré mal nahrať Michael s Frankom Casciom, a podľa MJ Estate, do budúcnosti neplánuju zahrnúť ich do projektov s Michaelom.

Podľa správ, nie je pravdepodobné, že by sa na albume objavila verzia skladby “Slave To The Rhythm” s vokálmi Justina Biebera.

MJ Estate vydali prehlásenie:

“For those who have been asking about the recently posted recording of ‘Slave 2 The Rhythm’ by Michael and Justin Bieber, this recording was not authorized and has been taken down,” later adding, “It is unauthorized and therefore there is no intention to release it.”

Otázne sú aj skladby “I’m Dreamin”, “The Future” a “I Will Miss You”, ktoré Michael nahral s Will.I.Am-om počas pobytu v Írsku, a takto ich mal pomenovať.

A to nie je všetko..., ďalšie detaily budú zverejňované postupne...

Diskutujte tu - LINK