UPDATE 3.10: Šokujúce: Wade Robson môže mať proces

AKTUALIZOVANÉ:

3.10.

Informácie o procese Wadea Robsona sú nezmysel?

Podľa doteraz nových informácií, údajné správy, podľa ktorých by mal mať Wade Robson údajný proces s obvineniami zo sexuálneho zneužitia Michaelom na 2.7.2014 - sú s najväčšou pravdepodobnosťou nezmysly a bulvárne výmysly, prípadne podstrčené zavádzajúce účelové informácie z rodiny Wadea Robsona, ktoré zverejnila iba jedna austrálska stránka MSN - na FB a Twitteri sa z času na čas objavujú divné komentáre divných ľudí, ktorí sa vydávajú za rodinu Wadea, a odkiaľ pramenia rôzne nezmysly, ktoré prenikajú do médií.

Správu, ktorú sme zverejnili 28.9. je nutné brať s rezervou, ako upresnenie a oznam zverejňujeme túto správu, aby ste ju vy čitatelia MJJsource vedeli.

Zatiaľ nie sú v skutočnosti žiadne nové informácie ako vôbec prebehli jednania predbežného vypočúvania, ktoré malo byť v septembri.

Hneď ako budú nové informácie dostupné, zverejníme ich s opravou alebo potvrdením už zverejnených správ.

******************

breaking news Pictures, Images and Photos

Sudca včera na pojednávaní rozhodol, že Wade Robson, ktorý obvinil Michaela zo sexuálneho zneužívania môže svoje obvinenia predložiť v procese, ktorý sa bude konať budúci rok!

Obrázek

Sudca Mitchell Beckloff, ktorý dohliada na právne úkony voči MJ Estate povolil, aby sa 2.7.2014 konalo prvé pojednávanie v prípade obvinení voči Michaelovi Jacksonovi, podľa ktorých mal v rokoch 1989-1994 údajne sexuálne zneužiť Wadea Robsona!

Image and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPicImage and video hosting by TinyPic

Wade Robson do mája/května 2012 opakovane, neústupne a nekompromisne obhajoval Michaela Jacksona, počas procesu v roku 2005 bol najsilnejším svedkom v prípade, ktorý pod prísahou odmietal akékoľvek obvinenia žaloby, že mal byť sexuálne zneužitý Michaelom, vyvracal akékoľvek tvrdenia že by k sexuálnemu zneužívaniu niekedy vôbec došlo!

Po údajnom psychickom vyhorení a zrúteniu v polovici roka 2012, mal podstúpiť psychologické vyšetrenia, ktoré mu vrátili spomienky, a oživili pamäť, podľa ktorej ho mal Michael Jackson opakovane zneužiť, a to aj v čase, keď Michael Jackson bol pod dozorom vyšetrovateľov a prokuratúry v prípade obvinení v rokoch 1993-1994.

Podľa Robsona, Michael Jackson ho mal zmanipulovať tak, aby si na sex. zneužívanie nepamätal, a aby mal pocit, že k ničomu nedošlo.

Po smrti Michaela Jacksona v roku 2009 sa jeho psychické problémy stupňovali, a až narodením jeho syna si uvedomil, že bol sex. zneužitý, Michaelom.

Jeho profesionálna kariéra sa odvtedy zastavila, a nebol schopný pracovať, čím mu vznikli finančné straty a náklady na psychologické vyšetrenia.

Od MJ Estate žiada zatiaľ nešpecifikované odškodné...