Randy Jackson spochybňuje správcov MJ Estate

Randy Jackson v blogovom rozvohore s Brianom Oxmanom, suspendovaným právnikom v Kalifornii, ktorý sa dlhé roky samozvane pasoval za rodinného právnika Jacksonovcov, tvrdí, že rodina nedôveruje správcom pozostalosti Michaela Jacksona MJ Estate=John Branca, John McClain, a Howard Weitzman (ktorý je zároveň právnikom MJ Estate), a považuje Michaelov závet za podvod, aj napriek tomu, že ho súd a znalecké posudky uznali ako pravý a platný.

Obrázek

Randy tvrdí, že rodina nepodporuje správcov majetku, a nie sú s nimi spokojní.

Obviňuje ich aj zo zlyhania v platení daní, aktuálneho problému s údajným nedoplatkom podľa danového úradu, údajných 702 mil. dolárov.

Tvrdí, že s nimi niečo nie je v poriadku, a že je to len špička ľadovca.

Nikto z rodiny, okrem Katherine Jackson, z Michaelového závetu nedostal ani cent...

Prečo asi tak útočia niektorí členovia rodiny, ak správcovia MJ Estate za 4 roky dokázali splatiť dlhy Michaela, a vytvoriť stámiliónové zisky?

Randy minulý rok mal spolu s Janet, Jermainom, a Rebbie údajne uniesť Katherine Jackson do Arizony, čo vyvolalo špekulácie, pretože o odchode Katherine od detí nikto nevedel, a média bulvárne spracovali túto kauzu, vrátane videa, na ktorom Janet Jackson "násilne" chcela zabrániť Paris Jackson, aby nepísala na Twitter správy o dianí v rodine...

Čo chceli "súrodenci" dosiahnuť?

Okrem iného, Randy tvrdí, že dr. Murray dostával od niekoho príkazy, aby nadrogoval Michaela....