Debbie Rowe ve středu u soudu

Ve středu vypovídala Debbie Rowe u soudu, zde jsou některé úryvky: "Michael měl velmi nízký práh bolesti a jeho strach z bolesti byl neuvěřitelný," vypověděl Rowe. "A já si myslím, že lékaři toho využili a předháněli se v předepisování léků."..

Rowe řekl, že mnoho lékařů, kteří léčili Michaela byli "idioti", včetně dermatologa, u kterého působila od roku 1979 až do roku 1996, než se vdala za M.Jacksona.

"Jediný lékař, který se kdy staral dobře o Michaela byl lékař Michael Allen Metzger," vypověděla Rowe, který o něj pečoval po dobu několika let.

+

Exmanželka Michaela Jacksona označila jeho lekárov za idiotov

Exmanželka zosnulého speváka Michaela Jacksona tvrdí, že jeho lekári sa pretekali v tom, kto mu dá "lepšie" lieky.

Je presvedčená, že práve oni stoja za jeho závislosťou od návykových látok. Uviedla to na súdnom procese, v rámci ktorého Jacksonova matka obvinila koncertného promotéra AEG Live z nedbalosti, keďže pred comebackovým turné Kráľa popu This Is It si podľa nej najala lekára Conrada Murrayho, ktorý Jacksonovi podal smrteľnú dávku anestetika s účinnou látkou propofol.

Rowe, ktorá sa pri vypovedaní rozplakala, poukázala na dvoch doktorov – Arnieho Kleina a Stevena Hoefflina. Jackson im údajne dôveroval, čo sa týka liekov proti bolesti a oni sa neustále snažili „poraziť“ toho druhého tým, že mu dávali čoraz väčšie dávky. Rowe ich za to nazvala idiotmi. Podľa jej slov sa následne objavil Murray a zabil ho.

„Ja som bola pravdepodobne jedna z mála, ktorí Michaelovi povedali nie,“ vyjadrila sa. Spevák mal údajne veľmi nízky prah bolesti a práve to bolo spúšťačom jeho závislosti. Rowe je teda presvedčená, že AEG Live nesie veľkú zodpovednosť za spevákovu smrť. Jej výpoveď promotérovi uškodila, keďže argumentuje tým, že spevák si za závislosť mohol sám a výlučne on bol strojcom svojho osudu.

zdroj: agentúra SITA

Helcus

více informací na foru

LINK