Wade Robson obviňuje Michaela zo smrti svojho otca?

V roku 2002 spáchal otec Robsona samovraždu, obesil sa.

Jeho otec trpel rozdvojenou osobnosťou-bipolaritou, ktorá spôsobuje mániodepresiu.

Údajne mu to mala povedať jeho teta (otcova sestra), že jedným z dôvodov samovraždy bol, že Wade Robson mal byť počas vyšetrovania v roku 1993 údajne obeťoou Michaela, napriek tomu, že až do roku 2012 neoblomne obhajoval Michaela.

Ešte v roku 1990 prišla celá rodina z Austrálie do USA, kde istý čas prebývali na Neverlande (kde už pár dní potom mal podľa novej žaloby Michael zneužiť Wadea... opakovane každú noc..., pričom on spal s Michaelom, a ostatní v iných izbách..., a potom znova v iných hoteloch....).

No a až do roku 2002, teda ešte pred tým ako sa vôbec objavil škandalózny dokument Martina Bashira... a akýmikoľvek obvineniami zo strany rodiny Arvizo, mal Robsonov otec stále trpieť tým, že jeho syn mal byť zneužitý Michaelom?

Napriek tomu, že celá rodina odmietala tieto tvrdenia od začiatku?

Zaujímavé je, že tak ako spáchal samovraždu Robsonov otec, v roku 2009 spáchal samovraždu (strelil si do hlavy) aj otec Jordana Chandlera, Evan Chandler, ktorý v roku 1993 obvinil Michaela, že zneužil jeho syna potom, ako mu Michael odmietol financovať jeho projekty za 20 mil. dolárov=chcel od Michaela peniaze za nič, len preto, že bol Michael Jackson, celý príbeh dnes všetci vieme... - Michael odmietol, tak Evan pohrozil Michaelovi, že ho obviní, nakoniec peniaze nedostal, Michaela obvinil, a dosiahol mimosúdnu dohodu..., presne podľa plánu, ktorý si pripravil (presne o tom hovorí v nahranom telefonickom rozhovore).