Kto je kto?

Podľa (samozrejme) overiteľných dôkazov a súvislostí, sa zistilo, kto stojí za informáciami s údajnými spismi FBI, ktoré zverejnil britský bulvár Sunday People/the Mirror.

Odkedy sa tento bulvárny článok zverejnil, celý mediálny svet jednoducho len skopíroval alebo preložil informácie, ktoré si nikto z ostatných neoveril, a nielen bulvárne, ale aj mnohé ostatné médiá predkladajú tento bulvár ako relevantný fakt, že ide skutočne o nejaké FBI spisy, že sú skutočné, že to tak skutočne bolo a je...

No skutočnou osobou, ktorá stojí za danými informáciami je Paul Barresi.

Tento muž bol kedysi gay porno hercom, neskôr „sa stal“ súkromným očkom, teda osobou, ktorá špehovala iných s cieľom získať informácie o sledovanej osobe....

Obrázek

Napriek tomu, že bolo napísaných už niekoľko faktografických článkov ako reakcia na bludy bulváru, nikto na ne nereaguje, médiá, aj tie mainstreamové, ich v podstate ignorujú, ignorujú FAKTY a skutočné dôkazy o skutočných FBI spisoch, ktoré boli prezentované v roku 2009-2010 (vtedy média tiež tomu nevenovali väčšiu pozornosť, lebo žiadne šokujúce info nepriniesli a naopak, pre bulvár boli sklamaním, lebo čakali detaily o zneužívaní, ktoré neboli...), a naďalej prezentujú bludy bulváru ako niečo skutočné! (napr. bez otáznikov, bez podmieňovacieho spôsobu, či vôbec..., proste priamo píšu, že sa to stalo – že Michael Jackson zneužil min. 24 chlapcov a vyplatil im viac ako 35 mil. dolárov)...

Spomínaný Paul Barresi mal mať v roku 1990 údajnú aféru s hercom Johnom Travoltom, a Barresi sa snažil už vtedy predať svoj príbeh o ich mileneckom vzťahu.

Predal ho za 100 tisíc dolárov americkému bulváru National Enquirer (ten je známy ako najšpinavší bulvár, ktorý využíva často nezákonné praktiky na získavanie informácií, ktoré má ale pokryté spoluprácou s vyšetrovateľmi alebo agentmi). Neskôr Barresi zľahčoval svoj príbeh, ale svoju úlohu zohral... (mimochodom, prednedávnom ten istý NE priniesol opäť informácie o údajných milencoch Travoltu..., skončilo sa to súdnym sporom...)

Barresi krátko na to začal pracoval pre súkromného detektíva Anthony Pellicana, ktorý už mal rozpracované informácie o manželskom páre Phillipovi a Stelle LeMarqueových, výbalých kuchárov Michaela na Neverlande. Phillip LeMarque neskôr bol ten, kto tvrdil, že videl ako mal Michael zneužiť MacCulaya Culkina, ten dodnes trvá na tom, že nikdy k ničomu z Michaelovej strany nedošlo.

LeMarqueoví ale medzi tým, ako nahrali rozhovor s Barresim (to sú tie neexistujúce FBI spisy=prepisy ich rozhovorov), stále pracovali na Neverlande, a pokúšali sa predať ich príbeh bulváru, ktorý mal sprostredkovať Barresi.

Až keď došlo k vyšetrovaniu Michaela v roku 1993, odpovedali vyšetrovateľom svojim príbehom.

V roku 1993 Barresi súhlasil, že bude hosťom programu o Michaelovi a obvineniam s názvom – Tabloid Truth: The Michael Jackson Scandal. (časť dokumentu je v sekcii videá vo fóre)

V ňom priznal, že jediný dôvod prečo pomáhal manželom predávať ich príbeh boli peniaze, pretože mu sľúbili percento z sumy, ktorú dostali.

V dokumente sa prezentovali aj zmluvy medzi manželmi a Barresim a bulvárom, tie isté, ktoré zverejnil 30.6.2013 aj Sunday People.

Obrázek

Barresi priznal, že príbeh o Michaelovi, ako sa dotýka intímnych častí chlapca by sa predal za 100 tisíc, ale ak by vložil ruky pod spodné prádlo, už by to bolo za 500 tisíc.

Tiež priznal, že nie je vôbec ťažké nájsť niekoho, či bývalých zamestnancov alebo niekoho z rodiny, kto by spolupracoval na príbehoch...

Je jasné, že aj 20+ rokov po tých ohavnostiach sa opäť objavujú tie isté osoby, s tými istými spôsobmi pre ten istý bulvár, aby predávali svoje príbehy a ryžovali na mene Michael Jackson, pričom nepredkladajú dôkazy, ale iba niečo hovoria..., a tým ďalekosiahlo očierňujú osobu Michaela Jacksona.

Jedným z jasných dôkazov sprisahania proti Michaelovi, tými istými hráčmi v pozadí tohto sprisahania, ktorí sa navzájom podporujú vo vytváraní mediálneho príbehu o Michaelovi Jacksonovi a zneužívaní, je aj priateľstvo medzi jednotlivými konšpirátormi ako je napr. známa Diane Dimond (ma fotke Dimond a Barresi s knihou, ktorú napísala o Michaelovi a jeho zneužívaní, napriek tomu, že Michaela priamo neobviňuje, v podstate hovorí, že obete Michaela sú a boli, avšak celá kniha stojí na iba tvrdeniach, žiadnych dôkazoch, a mnoho vecí sú vytrhnuté z kontextu, aby sa len na pravdu podobali, presným opakom je kniha Conspiracy od Aphrodite Jones, ktorá jasne dokladuje sprisahanie proti MJ)

Obrázek

Tá mala vždy záhadne ako prvá nejaké bombastické informácie o údajných obetiach, detaily, miesta a informácie... a dokonca udržuje aj priateľské vzťahy s rodinou Arvizo, a Gavinom Arvizom, teda chlapcom (z dokumentu LWMJ), ktorý obvinil Michaela v roku 2003.

POZOR - o ďalších súvislostiach a veľké preklady o sprisahaní pripravujeme cez víkend.