update - Staro-nové pozadie obvinení...

V samostatnej téme sme pridali preklady článkov, ktoré šokujú, ale dotvárajú obraz sprisahania proti Michaelovi Jacksonovi.

Prečítajte si článok o podplácaní budúcich obetí, ktoré odmietli tieto špinavosti...

Zároveň je tam zaujímavé poznanie, že údajný obeť, Ronald Newton spolupracoval aj s Wadeom Robsonom.

Téma bulvárnych článkov - LINK

Obrázek

1/ údajné FBI spisy NIE SÚ FBI spisy - ide len o prepisy nahrávok, ktoré urobil súkromný detektív, ktorý sa podieľal na predaji príbehov pre bulvár, ide len o výpovede údajných svedkov, ktorí boli v minulosti dokázateľne usvedčení z klamstva, tieto výpovede sú 20+ rokov staré, a nikto ich doteraz nikdy nepredložil ako relevantné, ani ako stopu...

2/ celý popis údajných FBI spisov je postavný len na výpovedi dvoch bývalých zamestnancoch, manželskom páre, ktorý pracoval pre Michaela Jacksona iba 9 mesiacov (čítaj článok v téme)

Denník Sunday People a Mirror tieto ich výpovede doslova prevzali ako dôkazové FBI záznamy, čo NIE SÚ!

Obaja manželia NIKDY nekontaktovali políciu, neoznámili údajne zneužívanie!

Vyšetrovatelia v 90 rokoch uzavreli ich výpovede ako nedôveryhodné a bezdôkazové...

3/ popis údajnej obete z roku 1992 sa ukázal ako fikcia, pretože žiadna obeť neexistovala, bola iba výpoveďou jednej údajnej zamestnankyne právneho zástupcu, ktorý zastupoval Jordana Chandlera v roku 1993.

Táto žena nikdy nepracovala pre právnika Chandlera, nikdy nepreukázala, odkiaľ má takéto informácie, a vyšetrovatelia uzavreli jej "iba" telefonický rozhovor ako blud, rovnako sa nezistilo, že by existovala akákoľvek dohoda o vyrovnaní v roku 1992 v nejakým iným chlapcom.

Celý príbeh britského bulváru, ktorý preberajú svetové média bez toho, aby sa snažili čokoľvek zistiť, a s určitosťou píšu, že k zneužívaniam došlo, stojí len na jednej strane - údajného detektíva, kde nie sú žiadne dôkazy, a čitatelia sú doslova hrubo manipulovaní.

Žiadne vyšetrovanie ani polície ani FBI v rokoch 2003-2005 nikdy nedokázalo, že by došlo k iným vyrovnaniam a zneužívaniu iných detí, okrem medializovaných mimosúdnych dohodách a to v prípade Jordana Chandlera a Jasona Francia.