Nová sekcia Wade Robson a jeho prípad

Vo fóre je už vytvorená nová sekcia, ktorá sa bude venovať obvineniam Wadea Robsona proti Michaelovi.

Nová SEKCIA - LINK

(postupne pridáme všetky témy a informície)

Už včera vyšli špinavé články v USA a Británii, ktoré PRESNE na premiéru šou MJ ONE v Las Vegas informujú a recyklujú 20 rokov staré informácie o prípadoch v roku 1993 a údajných obetiach Michaela, ktorých mal zneužívať, napriek tomu, že nikdy žiadne iné "obete" neboli, údajní svedkovia boli dokázateľne uznaní ako klamári a podvodníci.

Dnes zverejnili britské média informácie o údajnom súkromnom detektívovi, ktorý tvrdí, že Michael Jackson mal údajne vyplatiť asi 30 mil. dolárov viac ako 23 obetiam... ako odškodné, aby nepodali obvinenia.

Opierajú sa aj o údajne spisy z FBI, kde mali byť zložky, ktoré majú potvrdzovať ďalšie obete.

Obrázek

Je podivuhodné, aké "náhodné" informácie sa objavujú v konkrétnych časoch, obvinenia Robsona prejednával súd najprv 13.6.2013, v deň, keď v roku 2005 súd oslobodil Michael spod obvinení rodiny Arvizo v 2 roky trvajúcom procese, a potom súd prejednával aj žalobu Robsona ešte aj 25.6.2013, teda v deň výročia smrti Michaela Jscksona.

Včera, 29.6.2013, v deň premiéry šou MJ ONE, na bulvárnu podporu obvinení Robsona, napísal americký a britský bulvár špinavosti, ktoré nikdy počas dvoch vyšetrovaní v rokoch 1993 a 2005 neboli nijako prejednávané a brané ako dôkaz hocičoho....

Teda... ďalšie náhody v anti-jackson propagande...

 photo blue-matrix-animated.gif