update: Desivé popisy Robsona

... preklad čoskoro..., aj keď... MJJsource.eu sa nestotožňuje s popisným informovaním o vulgárnych detailoch, v rámci objektívneho informovania sme nútení písať verzie oboch strán...

---------------------------------------

Obrázek

Robson v tvrdeniach v spise uvádza detailne, že sexuálne zneužívanie sa malo udiať hneď na druhý deň, ako prišiel s rodinou na Neverland vo veku 7 rokov, keď mal hneď prespať v spálni Michaela, pričom Robsonova sestra spala spolu s nimi v jednej posteli a matka spala oddelene v inej izbe...

Na druhý deň mala Robsonova sestra údajne vyjadriť nejaké znepokojenie so spaním v spoločnej posteli, a chcela potom spať sama.

Malo to podľa Robsona trvať prvých 14 dní, každý deň, a Michael mu mal tvrdiť, že nikomu nepovedia, čo spolu robia, že si iba takto vyjadrujú lásku!

Prvý krát sa s Michaelom stretol v USA v nahrávacom štúdiu, a hneď na to ho Michael pozval s rodinou na víkend na Neverland, pritom následujúci týždeň ho nechala rodina samého na ranči.

Podľa jeho popisu, zneužívanie sa malo konať aj v čase, keď bola rodina prítomná na ranči.

Po dvoch týždňoch sa vrátila rodina do Austrálie, odkiaľ Robson pochádza, a Michael mu mal telefonovať a faxovať niekoľko hodín denne.

Robson tvrdí, že k zneužívaniu malo dôjsť zakaždým, keď boli spolu, vrátane hotelov, v ktorých prespávali, zatiaľ čo jeho matka spala v inej, hosťovskej izbe.

Michael chcel, aby ho Robson oslovoval „otec“ a on by ho nazýval „synom“.

Spolu mali potom sledovať o.i. aj pornografické filmy, časopisy a knihy, a to až do Robsonových 14tich rokoch...

Vtedy mal dospievať, a údajne Michael strácal o neho záujem.

Podľa Robsona, Michael ho mal denne poúčať, ako má vypovedať pri vyšetrovaní v roku 1993, čo má hovoriť.

Podľa záznamov, Michael vybral, najal a platil právnika, ktorý zastupoval Robsona v súvislosti s výpoveďou pred veľkou porotou.

Podobne mal Michael poúčať Robsona aj v rokoch 2003-2005 počas procesu, čo má hovoriť pred súdom.

Podľa Robsona, nevedel, resp. neuvedomoval si, že bol do výpovedí donútený, neuvedomoval si, že bol zneužívaný, a že sa podieľal na sexuálnych činoch proti nemu, a že si myslel, že je to v poriadku, čo sa dialo medzi nimi, teda nepokladal to za niečo protizákonné.

Až do mája/května 2012 si neuvedomoval, že bol systematicky zneužívaný, až kým nemal prvé nervové zrútenie, z čoho dostal extrémny stres, strach a úzkosti.

Jeho myseľ bola predtým rovnaká ako keď mal 11 rokov v čase vyšetrovania v 1993, nemal pocit niečoho zlého...

Jeho právnik tvrdí, že až do minulého roka, spôsobené zrútenia a následná terapia odhalili, že Robsonovo priateľstvo so svojim idolom bolo založené na sexuálnom zneužívaní, a Robson je tak obeťou rozsiahlej psychologickej traumy.