Paris vypovedala na súde s AEG

Vo videu, ktoré bolo nahrané 21.3. (vypovedala počas dvoch dní), teda niekoľko mesiacov pred jej pokusom o samovraždu, odpovedala na niekoľko otázok týkajúcich sa okolností smrti jej otca Michaela.

Obrázek

Odpovedala napr. o vzťahu ich bývalej opatrovateľky Grace Rwaramba k ním a Michaelovi.

Podľa predošlej výpovede kuchárky Kai Chase, Rwaramba bola pre nich ako matka, o.i. tvrdila, že Michael bol zdravý, plný sily niekedy v Apríli 2009..., ale v Júni 2009 bol už tak slabý, že mu údajne musel Prince (v tom čase mal 12) pomáhať ísť hore schodmi.

Podľa Paris, nebola to celkom pravda!!!

V určitom čase ju otec Michael nemal rád, a snažil sa, aby nebola s nimi v kontakte.

často ju posielal niekde vonku, len aby nebola s nimi.

Podľa Paris, Michael sa cítil previnilo, pretože keď raz odišla, potom sa občas vrátla, lebo nemala paniaze.

Podľa Paris, ale otec Michael jej povedal, že bola lstivá, a často klamala, nebola to čestná osoba.

Opísala aj udalosť, kedy ešte boli Paris a Prince malí, a Blanket nebola na svete, v jednom hotely sa označila za manželku Michaela Jacksona, podľa Paris, bola Michaelom posadnutá.

Michael jej povedal aj to, že keď ju pustili do hotela, keď sa Michael zobudil, bola pri jeho posteli.

Vo video výpovedi odpovedal aj Prince Jackson, kde poprel, že by pomáhal otcovi Michaelovi, keď sa mal občas vrátiť zo skúšok vyčerpaný.

Kai Chase povedala vo výpovedi šokujúce veci o tom, ako sa počas starostlivosti o neho a deti snažila variť a pripravovať zdravé jedlá, no raz odišla, dostala výpoveď, potom sa vrátila, a keď ju Michael uvidel, spýtal sa jej, kde bola, vôbec nevedel, že odišla, tvrdil jej, že pracuje tak tvrdo, ale oni ho chcú zabiť, od nej chcel, aby mu opäť pripravovala zdravé jedlá, no podľa Kai Chase, bol to iný Michael Jackson, za pár mesiacov sa výrazne zmenil, pochudol.

Bol rád, že sa vrátila, ale... podľa zistení... platili je AEG, pretože Michael podľa nej nemal ani na kreditnej karte dostatok peňazí na nákup potravín, napr. keď sa vrátila do domu, otvorila chladničku, a nenašla tam nič, len kolu, energydrinky a ľadovú kávu, pričom Michael nič z toho nepil.

Kai Chase popisovala aj spoločné stravovanie, a zážitky s deťmi a Michaelom, ktorého opísala ako zodpovedného a prísneho rodiča.

Uviedla aj jednu udalosť, v ktorej bola svedkom ako na seba kričali Michael. Dr. Murray a predstavitelia AEG Phillips a Gongaware.

Bolo počuť, ako spadla drahá váza z chodby, ktorá sa rozbila.

Podľa nej, Paris od smrti Michaela neoslavuje ani svoje narodeniny ani deň otcov, čo predtým nadšene robila.