Paris mala problémy už rok?

Podľa TMZ, ktorým mysteriózne určité zdroje vždy dajú nejaké informácie tvrdia, že Paris mala určité problémy už asi rok, čo si mali údajne všimnúť na jej škole Buckley School v the San Fernando Valley.

Údajne kvôli určitej traume v rodine, a podľa niektorých ich zdrojov by podľa času mohlo ísť o ten údajný únos Katherine Jackson niektorými jej deťmi (Janet, jermaine, Rebbie), keď išlo o spochybňovanie závetu Michaela, kedy sa tiež odohral incident s vytrhnutým mobilom, ktorý chcela Janet Jackson vziať Paris, aby asi nepísala správy na Twitter o danej udalosti.

Po návrate do školy v septembri, sa údajne Paris veľmi o učenie nestarala, pretože mala dostať nejakú ponuku na film, ale niekto z rodiny to zakázal.

Podľa predstaviteľov školy, Paris nebola šikanovaná, to odmietajú, pretože ide o výberovú školu, a Paris zrejme chcela iba zaujať pozornosť.

Skutoční profesionáli, ktorí predávajú súkromné informácie bulváru (ak je to pravda), už len počkať na správy od nejakej sestričky z nemocnice... a detaily z izby Paris.