UPDATE: Paris se údajně pokusila o sebevraždu.

Paris Jackson byla převezena do nemocnice v časných ranních hodinách ve středu ráno, údajně jde o pokus o sebevraždu. Že byla Paris hospitalizována potvrdila i její matka Debbie Rowe.

Právník Katherine Jackson zvažuje prohlášení pro tisk.

+

Podľa správ, Paris mala písať pred pár dňami divné odkazy na twitteri, že nemôže spať a nie je schopná učiť sa.

Podľa možných špekulácií, mohlo ísť o nešťastnú lásku, keď na twitter 28.5. napísala: “don’t kiss someone one day if you plan on seeing someone else the next day”.

29.5. napísala: “Love is dumb and so are you

3.6. už napísala: “Don’t listen to a word I say. The screams all sound the same” - tu ide o citát zo skladby "Of Monsters and Men".

V ten istí deň, 3.6. sa objavilo video, v ktorom Paris ukazuje ako sa líčiť.

Zrejme je hospitalizovaná v nemocnici West Hills Hospital v Calabasas.

Podľa zistení, údajne to nie je prvý krát, čo sa pokúsila podrezať si žily, čomu majú nasvedčovať aj niektoré fotky, ktoré, samozrejme, priniesol portál TMZ (poznámka: Ako sa k nim dostali? Kto im ich dal?)

Sú rôzne informácie, ktoré môžu byť zavádzajúce a nepravdivé, napr. že chcela ísť na koncert Marilyna Mansona, ale zakázali jej to..., alebo nešťastná láska.

Údajne tvrdí depresiami a cíti sa byť sama, mysliac si, že ju nikto nemá rád...., a rodina údajne nevedela čo s ňou robiť tak, aby nevyvolali škandál. Údajne nechce byť kontrolovaná a aby jej niekto hovoril, čo má robiť, cíti sa byť emancipovaná.

Za jej depresiami môže byť aj jej novovzniknutý vzťah s matkou Debbie Rowe, ktorú úprimne má rada, na čo podľa zdrojov by si mohla Debbie nárokovať na práva o jej starostlivosť.

Zatiaľ je jasné len to, že Paris previezli do nemocnice, detaily sú NEZNÁME!

+

K možným dôvodom vyhrotenej situácie prispeli aj obvinenia Wadea Robsona, ktoré mohli zneužívať spolužiaci na útoky proti nej=šikana, posmech, nenávisť...

Další zprávy doplníme později

FREE photo hosting by Image Hosting CZ , Upload obrázků , Obrázky na profil

Helčus

LINK