AEG: tanečníci hovoria len pozitívne veci

Podľa ďalších mailov prezentovaných na súde s AEG Live, vice-prezident Paul Gongaware potvrdil, že v jednom maily, ktorý rozposlal ostatným riaditeľom napísal, že tanečníci a vystupujúci budú hovoriť iba pozitívne veci o Michaelovi, a to dva týždne po jeho smrti, keď začali poskytovať rozhovory pre média.

Požiadal ich, aby tvrdili, že Michael bol aktívny a zaneprázdnený prácou, a aby sa vyhli slovám, ktoré by naznačovali niečo negatívne, napr. že bol vychudnutý...

Odmietol, že by sa snažili pretvoriť obraz dokumentu This Is It.

Gongaware povedal, že počas vyhotovenia dokumentu This Is It, Randy Phillips mu poslal mail, aby vyradili niektoré scény, na ktorých Michael vyzeral zle.

Na to posmečne poukázal aj John Hougdahl, produkčný turné, ktorý mu v maily napísal, aby Michaelovi dali najesť burgerov a basu piva, pretože podľa neho je kosť a koža...

V maily datovanom na 19.6.2009 sa uvádza, že Gongaware mal podozrenie, že Michael bol pod vplyvom nejakých látok, bol slabý, a dezorientovaný, nemal údajne pocit, že je Michael chorý.

O pár dní sa vrátil akoby oddýchnutý a plný sily..

Vo štvrtok vo štvrti Miracle Mile v Los Angeles, kde sídly spol. AEG, sa objavil letecký nápis, ktorý si objednali fanúšikovia - “FOLLOW THE $ TO MICHAEL JACKSON’S DEATH.”

Image hosting by sdilej.eu - file hosting