FAKTY o chyžnej

Média by si mali overiť predtým ako poskytnú rozhovor niekomu, kto sa tvári dôležito, lebo má čo povedať v súvislosti s Michaelom Jacksonom, kto sú títo ľudia.

Adrian McManusová bola počas procesu v 2005 usvedčená z klamstva a z krádeže.

(kopírujte tento text do diskusií k článkom, ktoré píšu nezmysly a klamstvá, aby ostatní vedeli, aká je skutočnosť).

Obrázek

Pozrime sa na fakty, ktoré vysvitli počas jej výpovede v roku 2005:

* 7 Decembra/Prosince 1993, Adrian McManusová vypovedala pod prísahou, v súvislosti s civilným prípadom obvinenia Jordana Chandlera, že si nikdy nevšimla žiadne nevhodné správanie ani sexuálne konanie voči Jordanovi zo strany Michaela Jacksona, a to ani voči žiadnemu dieťaťu. Povedala, že dôverovala Michaelovi Jacksonovi natoľko, že by nemala problém nechať svojho syna samého s Michaelom. V roku 2005 už tvrdila niečo celkom iné! Keď ju konfrontoval Thomas Mesereau, obhájca Michaela s jej výpoveďou z 1993, McManus jednoducho odpovedala, že vtedy klamala. Znamená to, že úmyselne klamala pod prísahou buď v roku 1993, alebo počas výpovede v 2005.

* McManus a 4 ďalší bývalí zamestnanci Michaela Jacksona, podali v roku 1994 civilnú žalobu na Michaela a požadovali 16 miliónov dolárov ako odškodné za to, že počas trvania ich práce boli zastrašovaní a vydieraní, čo viedlo k ich emocionálnym a ďalším zdravotným problémom, ktoré im spôsobili problémy a nemohli si nájsť inú prácu. Tvrdili, že boli neoprávnene vyhodení. Michael Jackson podal protižalobu voči nim, a nakoniec McManus (spolu s jedným ďalším zamestnancom) bola uznaná vinnou z krádeže vecí patriacich Michaelovi Jacksonovi.

* V civilnom procese boli títo ex-zamestnanci (McManus a ďalší), ako aj ich právnici pokutovaní na 66 tisíc dolárov za klamanie a zavádzanie súdu a za priestupky pri zamlčovaní dôkazov! Sudca Zel Canter, ktorý riadil proces to nazval – odporným. Porota, ktorá rozhodovala nariadila po vynesení rozsudku, aby Mcmanus a spol. zaplatili Michaelovi odškodné, ktoré spolu s výdavkami na právnikov dosiahlo 1,6 milióna dolárov. V čase výpovede v roku 2005, nikto z nich dovtedy nezaplatil Michaelovi, nemali z čoho.

* Predtým, ako sa začal ich civilný súd v 90 rokoch, pod vedením ich právnika Michaela Ringa, kontaktovali bulvárneho reportéra Gary Morgana zo Splash News, a Picture Agency, aby predali svoje príbehy o Michaelovi Jacksonovi a deťoch, ako aj o vtedy manželstve Michaela a Lisi Marie Presley. Právnik Morgan vtedy zariadil rozhovor pre The Star a niektoré televízie, vrátane Inside Edition (práve 16.mája/května 2013 poskytla McManus rozhovor tej istej relácii s obvineniami proti Michaelovi Jacksonovi ako reakciu na obvinenia Wadea Robsona). Podľa jej výpovede z roku 2005, za tieto príbehy dostávala 32 tisíc dolárov alebo viac, a všetky peniaze išli Ringovi na splatenie právnych služieb, ktoré im poskytoval v civilnom procese, od ktorého si mysleli, že vysúdia milióny dolárov. Koľko asi dostala teraz?

* V civilnom procese v 1994, vypovedala aj ďalšia bývalá zamestnankyňa Francine Orosco, že McManus ju požiadala, aby tvrdila, že ju mal sexuálne obťažovať nejaký zamestnanec na Neverlande. Orosco vypovedala, že navštívila McManus v jej dome, a tá jej ukázala izbu plnú vecí, ktoré ukradla z Neverlandu – od hodiniek, cez tričká a iné osobné veci patriace Michaelovi, vrátane kresby Elvisa Presleyho, ktorého nakreslil Michael Jackson, neskôr ju predala Gary Morganovi z agentúry Splash News za 1000 dolárov.

Počas vyšetrovania sa zistilo, že McManusová a jej manžel boli obvinení, že spreneverili 17 tisíc dolárov z účtov, ktoré patrili deťom Shane a Megan McManusovým z jej rodiny, ktoré prišli o rodičov. Zažalovala ich opatrovníčka detí, a nakoniec súd zistil, že ich minuli pre vlastnú potrebu.

Tieto šokujúce FAKTY boli dokázané na súde, oficiálne a zdokumentované. Napriek tomu niektoré médiá dávajú priestor týmto odsúdeným klamárom a zlodejom a prezentujú ich ako ľudí, ktorí majú čo povedať o veciach, v ktorých boli dokázateľne odsúdení ako klamári – s jediný cieľom – útočiť na Michaela Jacksona prezentovaním absurdných obvinení v špinavej mediálnej hre, senzáciechtivými „odhaleniami“, ktoré sú v ostrom protiklade FAKTOV, ktoré tieto média cielene IGNORUJÚ.