Aj bývalá chyžná je presvedčená, že Michael bol pedofil

Upozornenie: tieto informácie/správy o svedkoch určitých udalostí zverejňujeme len pre dôkazové konfrontácie, aby čitatelia MJJsource správ vedeli, a boli informovaní - kto čo a kedy povedal - najmä v súvislosti s procesom v roku 2005!

-------------------------

Adrian McManus to povedala v rozhovore pre reláciu Inside Edition, prehovorila však už aj v roku 2005 v rámci procesu, na konci ktorého súd označil Michaela Jacksona za nevinného. Vtedy vyhlásila, že videla Michaela zneužívať hereckú hviezdu Macaulaya Culkina.

McManus, rovnako ako ďalšia bývalá chyžná Blanca Francia (tá obvinila Michaela už v roku 1990-91, a už vtedy dosiahla v tajnosti odškodné od Michaela 2 mil. dolárov - jej syn Jason Francia mal byť údajne zneužitý, no prijali peniaze, v roku 2005 pred porotou vypovedali o údajnom zneužití, pod prísahou nepotvrdila údajne sprchovanie Michaela s Robsonom, aktuálne odmietol Jason Francia hovoriť s médiami o Michaelovi s tým, že sa nezaujíma o správy o ňom; Jordan Chandler odmietol spolu s nevlastným otcom Evanom vypovedať, sú informácie, že využili rovnaký spôsob obvinenia a vydierania s cieľom získať peniaze, ktoré nakoniec dostali - 15 mil. dolárov), môžu v súdnom procese pomôcť tanečníkovi a choreografovi Wadeovi Robsonovi, ktorý za údajné sexuálne obťažovanie žiada finančné odškodnenie z Michaelovej pozostalosti - MJ Estate. Francia totiž v minulosti povedala, že michaela s vtedy osem alebo deväťročným Robsonom videla, ako sa spolu nahí sprchujú.

„Myslím si, že sa ich snažil opiť,“ vyjadrila sa McManus. „Vošla som do izby a on tam s nimi ležal v posteli. Jeho spodná bielizeň plávala vo vírivke v jeho spálni spolu so spodnou bielizňou tých malých chlapcov,“ opísala.

Podľa jej slov ju však jeden z Michaelových zamestnancov zastrašoval, aby nič neprezradila. „Povedal, že si môžu najať vraha, ktorý mi podreže krk a telo nikdy nenájdu,“ povedala.

Už pred mesiacom zas pre denník Daily Mirror vyhlásila, že Michael nebol žiadnym „popovým hrdinom“, ale „narušeným, manipulatívnym a zvráteným narkomanom“. Od roku 1993, keď pre neho začala pracovať, sa vraj minimálne dva razy predávkoval.

---------------

Poznámka:

Odkedy pre Michaela pracovala? Od roku 1993? Nebol vtedy Michael na svetovom turné? Neobvinili Michaela už v roku 1993? Nebolo už vyšetrovanie v plnom prúde?

Takže ako bonus mal Michael Jackson zneužiť Robsona, a nikto si to nevšimol, len Adrian McManus, rovnako ako ďalšia bývalá chyžná Blanca Francia.

Úžasné ako neopatrný bol ten Michael, že sa len tak nahý hral s nejakým deckom, a v miestach, kde sa len tak náhodou objavila chyžná, ktorá mala vidieť, že ich aj nejako opíjal, či dokonca sprchovať sa nahých a to v hustej hmle pary vody..., no a pre istotu, ju chcel Michael Jackson nechať ešte podrezať...

Akáže to náhoda, že sa v rovnakom čase objavili táto chyžná Adrian McManus a Wade Robson, ktorí sa tak vzájomne dopĺňajú v tvrdeniach, teraz, keď... jej tvrdenia rázne odmietal už dospelý Robson v procese 2005.

O to viac, ak to isté odmietol, a rázne sa ohradil voči tvrdeniam aj samotný Macaulay Culkin, ktorý tvrdil, že ho Michael nikdy nezneužíval.

Snáď ostáva, aby sa aj on ozval... čo a ako...

Môže rovnako žiadať peniaze, veď privyrobiť sa dá aj zažalovaním Michaela Jacksona, pričom nemusia nič dokazovať, stačia len obvinenia, mnohí ľudia tomu uveria, to stačí, lebo je to Michael Jackson, on musí byť pedofil.

Je to zaujímavá super zhoda okolností, že práve v čase, keď prebieha proces s AEG Live, ktorej hrozí, že príde o miliardy, sa objavili obvinenia proti samotnému Michaelovi Jacksonovi, ktorého do toho zatiahli všetci ostatní, ktorý sa nemá ako brániť proti všemožným tvrdeniam, no jediné, čo proti nemu majú pred verejnosťou sú údajné obete sex. zneužívania, ktoré nikdy nič nedokázali, pred ktorou ho majú ako očierniť, pošpiniť, a akokoľvek poškodiť akékoľvek jeho projekty, finančne poškodiť a zruinovať hocičo čo sa ho týka..., len preto, že si niekto dovolil postaviť sa proti nadnárodnej korporácii...