Michael ma donútil mať sex, bol to pedofil a zneužíval deti

... asi takto si spomína a popisuje Wade Robson Michaela, nezabúda na to, čo mu mal Michael urobiť pred 20+ rokmi, a až doteraz nemal pocit, že to čo mu mal Michael urobiť je zlé...

Obrázek

Avšak, jeho výpoveď je zmes klamstiev a ... klamstiev.

"Nikdy som nezabudol na to, čo mi Michael urobil, ale psychologicky a emocionálne som nebol celkom schopný pochopiť, že to bolo sexuálne zneužívanie." - tvrdí Robson

(samozrejme, nevedel, že ten údajný sex je zneužívanie ani keď bol dospelý, a pod paľbou otázok vyšetrovateľov..., ale hlave že má syna...)

Ak ale nezabudol, čo mu Michael urobil, ako je možné, že nevedel alebo nechcel odpovedať pri vyšetrovaní, ak nezabudol... na tie prestrašné veci.

Okrem toho, ale odmietol, že by trpel údajnými potlačenými spomienkami.

Takže..., klamal na súde, pod prísahou, a to je federálny zločin!

Podľa neho, jediný dôvod prečo teraz zmenil svoj príbeh je, že Michael bol manipulátor a donútil ho mlčať.

Počas súdu v roku 2005, ale tvrdil VŽDY opak toho, čo o Michaelovi a ňom niekto tvrdil, vždy zamietal odpoveď, či sa ho Michael dotýkal, bozkával a iné, vždy bola odpoveď NIE!

Teraz navyše tvrdí, že Michael mu mal tvrdiť, že sex s ním je prejav lásky, a že ak to niekedy niekomu povie, čo spolu robili, obaja stratia kariéru, a budú mať zničené životy. Dokonca ho Michael mal na takého veci pripraviť, aby vedel klamať.

V podstate tvrdí, že Michael mu vymyl mozog, a donútil ho klamať..., len otázne je kedy a kde, lebo Wade a Michael neboli príliš často spolu, naopak, si často telefonovali, čo je dokázateľný fakt, najmä po roku 1993, kedy bol Michael prísne oddelený od sveta po obvineniach Jordyho Chandlera, a potom sa takmer vôbec nestretli....

Ale... údajne ho nikto ani nepodplatil, aby klamal na súde, to len Michael ho zmanipuloval..., aby klamal..., znova otázka - kedy?

Na otázku, prečo až teraz po rokoch odhalil to tajomstvo, odpovedal, že nebol pripravený čeliť pravde, až kým si neuvedomil, ako by sa cítil, ak by niekto zneužil jeho syna.

Vraj to nerobí ani pre peniaze, lebo žiadne peniaze ho nemôžu umlčať, a už viac nemôže byť ticho... (akoby ho malo niečo k tomu vyprovokovať).