Prídu ďalší dvaja s obvineniami?

Ako to už býva, príležitosť robí zlodeja, v tomto prípade priniesol britský bulvár informáciu, ktorou sa odvoláva na právne zdroje, že údajne sa plánujú ďalšie dve žaloby, dvaja muži údajne mali byť zneužívaní Michaelom, a teda sa môžu objaviť ďalší príživníci, ktorí vidia spôsob ako prísť k peniazom cez obvinenia proti Michaelovi.

Zatiaľ dvaja, kto vie koľko ich ešte môže byť... s jediným cieľom.

Stále viac by to zapadalo do "náhodných okolností" toho, čo nám a svetu sľuboval právnik AEG Live, že počas procesu vyplávajú na povrch špinavosti a nechutnosti. Vedeli niečo vopred? Alebo to priamo pripravovali a načasovali práve teraz?

Wade Robson, ktorému sa mysteriózne vrátila pamäť o údajnom zneužívaní je zrejme len začiatok hnusného boja korporácie, ktorej sa niekto postavil na odpor, a kto ju môže takmer zničiť miliardovým odškodnením.

Tak čo iné ako obvinenia so sexuálneho zneužívania môže niekto postaviť proti Michaelovi pred celým svetom?

Mimochodom, Wade Robson mal v jednom videu na YouTube tvrdiť, že je na zozname choreografov v príprave na šou Slnečného Cirkusu Immortal.

Nakoniec bol zrušený, a celú šou režíruje Jamie King, ten istý Jamie King, ktorý predtým prebral choreografiu Britney Spears pre jej turné Circus, ktoré mal pripravovať Wade Robson.

Mstí sa teraz Robson za to, že ho odstavili?

Pre TMZ sa "vyjadril iný" choreograf, ktorý bol právoplatne odsúdený za sex. zneužitie, že verí Robsonovi, lebo sa s ním pozná od detstva..., zaujímavá náhoda kontaktov s osobou, ktorá bola odsúdená za sex. zneužitie.

Ešte by bolo zaujímavé zistiť, či aj tá osoba predtým pracovala pre/s AEG...

Načasovanie je udivujúce, ale podľa zákonov nie je možné žalovať mŕtvu osobu po viac ako roku od smrti, čo je potom už premlčacia doba.

Údajná strata pamäti, resp. jej návrat môže v niektorých prípadoch slúžiť ako obštrukcia.

Naopak, na Michaelovu obhajovu sa ozval Scottie Shaffer, ktorý pracoval pre Michaela na Neverlande v rokoch 1992-1998 ako správca techniky.

Tvrdí, že vôbec neverí Robsonovým tvrdeniam, a nikdy nevidel žiadne nevhodné správanie Michaela na ranči, a to tam bol v čase, keď sa Michael spoznal s Jordym Chandlerom v roku 1992.