Karen Faye, pokračovanie výpovedi

Podľa jej ďalších výpovedí pred súdom s AEG Live, pred porotou povedala, že Michaelov dlhoročný spolupracovník, Michael Bush, jej mal len 2 dni pred smrťou povedať, že počas prezliekania v šatni, videl ako bol Michael tak vychudnutý, že mu malo byť vidieť bijúce srdce.

Podľa nej bol z toho šokovaný.

Obaja potom po smrti Michaela pripravovali jeho telo do rakvy, Karen ho líčila, Bush obliekal.

Počas výpovede sa rozplakala.

Neskôr, keď sa pripravoval dokument This Is It, bola požiadaná, aby retušovala niektoré zábery Michaela do filmu. Ona odmietla, s tvrdením, že by to bolo klamstvo, a podvod, pretože všetci vedeli, že Michael na tom nebol dobre, tak ako sa to snažili tvrdiť.

Všetci údajne po jeho smrti klamali, že Michael na tom nebol zle. Nevedela povedať, či niekto iný retušoval zábery.

Najmä v posledné dni svojho života, keď nosil iba okuliare, a niekoľko vrstiev oblečenia, čo bolo podozrivé už aj tanečníkom.

Prekvapivo zmienila aj Debbie Rowe, matku Princea I a Paris, že po smrti Michaela sa jej prišla ospravedlniť za to, že mala podiel na tom, že Michael prepustil Karen.

Bolo to v čase, keď Debbie bola tehotná, a podľa Karen bola do Michaela zamilovaná, lebo žiarlila na Karen, pretože bola s Michaelom viac než Debbie, a ona si myslela, že ju má Michael radšej.