Kolaps pre neúspechy...? Ďalšie obvinenie na ceste?

Ako sa postupne ukazuje, Wade Robson mal skolabovať kvôli psychickým problémom, tvz. nervovo sa zrútil pre nátlak, ktorý pociťoval z neúspechov v práci, zrušeným kontraktom, rozvodu a nedostatku peňazí...

Podľa informácií, zrútenie sa malo udiať v marci/březnu 2011, niekoľko týždňov mal potom navštevovať psychiatra, a tam si mal spomenúť na obvinenia, ktorých výsledkom je požiadavka na odškodné od MJ Estate.

Podľa zdrojov, Robson mal povedať rodine a niektorým priateľom, že plánuje zažalovať Mj Estate.

Pritom v júni a júly 2011 a 2012 mal verejne stále obhajovať Michaela, dokonca mal byť zapojený do príprav šou Slnečného cirkusu!

Júl 2012 - LINK

Jún 2011 - LINK

Zneužívania sa mali udiať od roku 1987 do 1994, teda aj v čase, keď prebiehalo vyšetrovanie z obvinení v roku 1993, čo nezapadá do logiky, ak v tom čase Robson vypovedať pred vyšetrovateľmi, resp. že Michael mal v tom istom čase vyšetrovanie ako bonus ešte zneužívať iného chlapca, a nikto by si to nevšimol..., ak bol Michael odrezaný od sveta...

Sú informácie, ktoré tvrdia, že údajne ďalšie obvinenie prichádza..., niekto niečo vie viac, než sa zdá..., a všetko je to "len náhoda..."

Podľa všetkého, tieto nie náhodné okolnosti nasvedčujú tomu, že do tohto je zapojená AEG Live, ktorá zrejme chce ničiť všetko, čo je aktuálne v rámci projektov s Michaelom, aby tak ako odplatu vrátili rodine za žalobu proti nim, všetky možné straty, ktoré projekty s Michaelom môžu utrpieť.

Aktuálne je to turné Immortal, ktoré by malo pokračovať do konca roka a možno ešte potom v ďalších častiach sveta.

O dva týždne začne nová šou v Las Vegas, a je zjavné, že snaha AEG Live pošpiniť Michaela Jacksona má za cieľ, aby ľudia nekupovali lístky a šou tak bola stratová a možno aby ju zrušili.

Podľa tých informácií, ktoré sú o Wadeovi Robsonovi, zdá sa, že nemá žiadne príjmy, je bez peňazí, a navyše v rozvode, je preto možné, že AEG, s ktorou mal nejaké zmluvy ho niečím vydiera kvôli práve tým peniazom, ktoré mu chýbajú, a nemá preto prácu...

Tie náhody okolností sú až priveľké..., a špinavosti nám AEG Live sľúbila na začiatku procesu...